קורס סקיפרים – איך בוחרים את המקום הנכון

קורס סקיפרים – איך בוחרים את המקום הנכון

אחד החלומות הגדולים של רבים מאיתנו, הוא לעלות על יאכטה, אונייה, סירה ולשוט בלב ים. כך אנחנו יכולים להיות משוחררים מכל מה שמתרחש מסביב, כך אנחנו יכולים ליהנות מחוויה יוצאת דופן, ייחודית ושונה. לא מדובר בפעילות שאנחנו יכולים לבצע מדי יום ואנחנו בוודאי לא יכולים לבצע באופן סדיר אלא אם יש לנו את התנאים לכך.

על מנת שתהיה לנו את האפשרות לעשות זאת, בין אם באופן מקצועי או בתור חובבים לצורך הנאה, אז אנחנו צריכים להירשם למסלול של קורס סקיפרים. קורס במסגרתו נלמד כיצד להשיט יאכטות וכלי שיט מסוימים, ובסופו נוכל לעבור מבחנים מתאימים ולקבל רישיון סקיפר. זה יאפשר לנו להשיט כלי שיט בצורה חוקית, בין אם זה בישראל ובין אם זה במקומות אחרים.

חשוב להבין, בדיוק כמו שכל מי שרוצה לנהוג על רכב צריך רישיון נהיגה וכל מי שרוצה להטיס מטוס צריך רישיון טיס, כך גם כל מי שרוצה להשיט יאכטה או ספינה, צריך רישיון סקיפר. לשם כך יש לעבור קורס מתאים.

איך בוחרים איפה לעבור קורס

בגדול, הקורס מתחלק לכמה חלקים. חלק תיאורטי בו לומדים על מבנה היאכטה, כלי הגה, רוחות, תנאי ים ומזג אוויר ועוד. החלק המעשי מתייחס לכל מה שקשור להיבט של השייט עצמו. אז כל תלמיד יצטרך ללמוד ולהיבחן על היכולת שלו להשיט כלי שייט בצורה בטוחה, נכונה וחוקית.

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות למקומות בהם ניתן לעבור קורס שיט, השאלה היא כמובן כיצד בוחרים את המקום הרלוונטי. מאחר ויש אפשרויות שונות, חשוב לבחון את המרצים בקורס, תוכנית לימודים, תנאי לימוד וכן את המיקום בו נערך קורס סקיפר מחיר ועלויות נוספות הקשורות ללימודים.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם