מזון יבש לכלבים בוגרים

מזון יבש לכלבים בוגרים – איזה סוג יתאים לכלב שלכם?

מזון יבש לכלבים בוגרים – איזה סוג יתאים לכלב שלכם?

בתור בעלי כלבים, חשוב לכם שהכלב שלכם ילווה אתכם כמה שיותר שנים ושהוא ייהנה מאורח חיים בריא, ולשם כך אתם רוצים לספק לו מזון מתאים גם בגיל מבוגר.

מזון יבש עבור כלבים בוגרים – איך תדעו כיצד לבחור?

  • אל תגבילו את כמות החלבון – חשוב שתדעו כי מדובר על טעות הנפוצה בקרב בעלי כלים רבים, אשר חושבים כי כלבים בוגרים צריכים לצמצם את צריכת החלבון שלהם. אך למעשה, מסתבר שההפך הוא הנכון. כלבים בוגרים זקוקים לכמויות גדולות יותר של חלבון, על מנת לספק את הדלק הנחוץ לשרירים שלהם. אבדן מסת שרירים היא בעיה נפוצה בקרב כלבים בוגרים, ויש לא מעט כלבים בוגרים אשר מצב השרירים שלהם מידרדר עד כדי כך הם כבר אינם מסוגלים ללכת.
  • כמות מספקת של קלוריות – בעת שאתם ניגשים למלאכת הבחירה של מזון יבש לכלבים בוגרים, אחד מהגורמים החשובים ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון הוא כמות הקלוריות שכלול במזון. מצד אחד חשוב לספק לכלב שלכם את כמות הקלוריות שתתאים לרמת הפעילות שלו, ובנוסף על כך, יש להקפיד להגביל את כמות הקלוריות, על מנת להאריך את תוחלת החיים של הכלב ולהפחית את הסיכויים של כלבים בוגרים לסבול ממחלות מסוגים שונים.
  • מזונות יבשים עם תוספי מזון – למרבה הצער, פעמים רבות כלבים בוגרים מפתחים מחלות או בעיות גופניות מסוגים שונים, מה שאומר שהיכולת שלהם לנוע בצורות שונות מוגבלת או שהם עלולים לסבול מכאבים עזים באיברים שונים בגופם. לכן כדאי שתשקלו לרכוש עבור הכלב הבוגר שלכם מזון יבש עם תוספי מזון, כמו במקרה של דלקת פרקים, על מנת לספק להם את התוספת הנחוצה כדי לתפקד טוב יותר במהלך חיי היום יום שלהם.

> מגוון רחב ואיכותי של אוכל לכלבים ניתן למצוא באתר הבית של חנות אוכל לחיות בראשון לציון!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם