חדרי בריחה למשפחות

חדרי בריחה למשפחות – האם זה מתאים לכולם?

כשאנחנו מחפשים בילוי משפחתי, הורים וילדים, אחת הבעיות שייתכן וניתקל בהן היא, היכולת להסכים על בילוי שכולם יאהבו וייהנו ממנו. סביר להניח שההורים יסכימו לכל סוג של בילוי שהילדים שלהם מעוניינים בו ומוכנים להסכים עליו, בתנאי כמובן שהוא בטוח, נוח, מתאים לתקציב שעומד לרשותם וכן מתאים לגיל שלהם. 

יחד עם זאת, יהיה קשה לילדים בינם לבין עצמם להחליט מה סוג הבילוי המועדף עליהם. ייתכן מאוד שתהיה אי הסכמה בין הבנים לבנות, במידה ויש אכן הפרדה כזו, כמו כן, ייתכן מאוד שתהיה אי הסכמה מבחינת הגילאים, בין אחים גדולים לקטנים אם יש הבדל משמעותי בגילאים, וכן סביר להניח שאנחנו נמצא את עצמנו במצב בו הילדים מתקשים להחליט על בילוי משותף בגלל תחומי עניין שונים. 

אחד הפתרונות הטובים והיעילים שההורים יכולים להציע והילדים בוודאי יסכימו עליו, הם חדרי בריחה למשפחות. מדובר על חדר שכולל בתוכו תסריט מיוחד במרכזו תעלומה שעל חברי המשפחה שנכנסים לחדר לפתור אותה תוך זמן קצוב וכך הם יוכלו לצאת מהחדר כמנצחים. 

למה זה בילוי שכולם ייהנו ממנו?

ראשית, רמת האתגר שיש בחדר בריחה היא מאוד גבוהה ויכולה להתאים לכלל המשפחה, בין אם מדובר בילדים או מבוגרים. 

שנית, מדובר בחדר בריחה שכולל בתוכו אלמנטים יצירתיים, מבחינת לבוש, תפאורה ודברים אחרים שהופכים את חווית הבילוי להרבה יותר משמעותית, ראו באתר שרלוקד חדרי בריחה

שלישית, אפשר למצוא מגוון רחב של רעיונות אשר ידברו אל כולם. ילדים קטנים, גדולים, הורים. לא צריך להתקבע על רעיון מסוים. אפשר גם בכל פעם ללכת לחדר עם רעיון אחר. 

ארבע, ניתן לשלב בבילוי גם ביקור במסעדה או בכל מקום אחר בו ניתן ליהנות ולבלות בצורות נוספות. 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם