פרדריק קונסטנט מותג העל של שעונים

Frederic Constant הוא מותג שעוני יוקרה שוויצרי שקיים מאז 1845. החברה ידועה בעיצוב האייקוני שלה ובשעונים האיכותיים. פרדריק קונסטנט נוסדה בשנת 1845 על ידי יזם שהיה לו חלום ליצור שעונים יפים ואמינים כאחד. חלום זה הושג באמצעות חדשנותו של מנגנון הפיתול העצמי, עליו רשם פטנט בשנת 1846. פרדריק קונסטנט תמיד הקדים את הזמנים, כאשר השעון הראשון שלו הופק ב-1848 והשעון הדיגיטלי הראשון שוחרר ב-1999.

שעונים יוקרתיים שנראים פשוט נהדר

פרדריק קונסטנט הוא יצרן שעוני יוקרה שוויצרי. הוא מציע מגוון רחב של שעונים המעוצבים בדיוק ואיכות. פרדריק קונסטנט נודע בזכות השעונים המפורסמים בעולם שנענדו על ידי ידוענים רבים, כולל אודרי הפבורן ומרלין מונרו. פרדריק קונסטנט היא חברת שעוני יוקרה שוויצרית שנמצאת בעסק כבר למעלה ממאתיים שנה. יש לה היסטוריה ארוכה של לספק ללקוחותיה שעונים באיכות גבוהה. פרדריק קונסטנט הוא אחד ממותגי השעונים הפופולריים בעולם.

החברה ידועה בעיצוב ובאומנות הייחודיים שלה, כמו גם בטכנולוגיה החדשנית והשימוש בחומרים. היא נוסדה על ידי פרדריק קונסטנט, שהחל לייצר שעוני כיס בשנת 1810. לאחר מכן הוא התקדם לשעוני יד ולאחר מכן לקופסאות שעוני יד ולבסוף לתנועות שעוני יד לפני שנפטר ב-1837. הלוגו של החברה מציג דמות מכונפת האוחזת בזר דפנה בעודה מחזיקה שעון מרומם עם כנפיים משני צידיו, המייצגים את "כוחו של הזמן".

שעון נהדר בתור מתנה לאדם יקר

אם אתם רוצים להפתיע את אחד האנשים הקרובים אליכם, קניה של שעון של פרדפריק קונסטנט ללא ספק תוכל להיות בחירה נהדרת. כך שיהיה כדאי לכם לקחת זאת בחשבון ולחשוב על האופציה הזו מבחינתכם. אנו בטוחים שזה יהיה שווה את זה לבסוף.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מי זכאי להוצאת רישיון חשמל?
בישראל חייבים חשמלאים וכל העוסקים בביצוע עבודות חשמל להיות בעלי רישיון חשמל. הזכאות להוצאת רישיון...
קרא עוד »
פבר 24, 2022
צריכים להעביר פרזנטציה במכללה וחוששים? מה אפשר לעשות? 
יש לא מעט מקצועות שדורשים מאתנו, מידי פעם, גם לדבר מול הקהל. הבעיה היא שזו לא משימה פשוטה עבור רבים...
קרא עוד »
מאי 10, 2022
מקום לאירועים קטנים עד 30 איש שישאיר על האורחים שלכם רושם
עדיין לא החלטתם מה לעשות בדיוק כאשר אתם באים לתכנן את האירוע שלכם וכעת אתם תוהים איך תוכלו להיות...
קרא עוד »
יונ 26, 2019