לק ג'ל - לבד או אצל אשת מקצוע?

לק ג'ל – לבד או אצל אשת מקצוע?

ביצוע של כל פעולה על גבי הציפורניים היא כזו שעדיף כי תבוצע על ידי איש מקצוע, וככל שמדובר במראה יותר מושלם הרי שהמבצעת תהיה קרוב לוודאי אשת מקצוע שיודעת היטב מה היא צריכה לעשות בצורה מסודרת, שלב אחר שלב. ישנם נשים אשר חושבות כי פעולה של מריחת לק היא דבר שכל אחת יכולה לעשות, וזה אולי נכון, אבל מריחה של לק מסוג לק ג'ל היא פעולה שאם רוצים להשיג תוצאות טובות שלה צריכה להיות מבוצעת על ידי מניקוריסטית שעברה קורס מסודר ויודעת היטב את כל רזי המקצוע כדי ליצור מראה יפה מבלי לפגוע בציפורן המקורית.

מריחת לק שמצריכה הבנה

אי אפשר פשוט לקחת לק ג'ל ולהחליט כי מורחים אותו כמו לק רגיל ודי. מריחה של לק יכולה להיות בגדר של אתגר עבור אישה שלה יש ידיים לא יציבות שלא לדבר על כל העניין הזה של מריחת לק ביד השנייה עבור אנשים שלהם תמיד יש יד אחת שהיא אקטיבית ומדייקת יותר מן השנייה. מניקור הוא כזה שכולל טיפול בעור שמסביב לציפורן, סידור המראה של הציפורן עצמה והמריחה של הלק בצורה כזו שתיצור מראה אחיד מבלי יציאה מגבולות המריחה ועם שכבה נכונה של לק בכל שכבה ושכבה. זה דבר שמצריך מיומנות ובהחלט אקט שמצריך סוג של למידה עד שאר מגיעים אל הרמה הנכונה.

מוצרים שמצריכים השקעה

עבור מריחה של לק ג'ל צריכים רשימה ארוכה של מוצרים מלבד הלקים עצמם. מה כבר צריכים? פצירה, משייפת, אצטון, קוצץ עור, לק בסיס ולק שכבה עליונה מבריק או מט. מלבד כל אלה צריכים גם נייר אלומיניום להורדה של לק ישן וכמה שיותר גוונים של לק ג'ל כולל מכונת ייבוש מקצועית ומתאימה. ההשקעה בכל אחד מאלה עבור מוצרים איכותיים היא כזו שיכולה להגיע אל מאות של שקלים שלא כל אחת מעוניינת לבצע עבורם את ההשקעה הכספית הגדולה. משמע? יש דברים שעדיף להשאיר בידיים של איש מקצוע, וזה כולל את הבחירה של מניקוריסטית עבור מריחה של לק ג'ל איכותית וחסכונית בהשקעה ובזמן.

להתעניינות על לק ג'ל ברחובות.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

תחביב

בעולם המודרני רבים מאיתנו חווים תקופות עמוסות ולעתים חלקנו מרגישים ממש במירוץ. יש לנו שגרת יום שכוללת עבודה, טיפול בבית, סידורים, טיפול בדברים חשובים. לחלק

קרא עוד »

מאגר תמונות

העולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי. ישנן דרכים רבות שבהן אנו יכולים להשתמש בתמונות כדי להעביר את הרעיונות, המוצרים והשירותים שלנו. אחד הפופולריים ביותר הוא מאגרי

קרא עוד »