ארונות אמבטיה תלויים או עומדים - מה עדיף?

ארונות אמבטיה תלויים או עומדים – מה עדיף?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מודעים ליכולת של ארונות תלויים לספק נוחות בזמן שנמצאים בחדר האמבטיה ובזמן הרחצה. מצד שני, ארונות עומדים נחשבים כאלה שיש בהם יותר מקום, והם כאלה שרבים בוטחים בהם מבחינת חוזק ועמידות. אבל מה עדיף? ארונות אמבטיה תלויים או עומדים? כל הפרטים, בהמשך. 

בכול הנוגע להתלבטות, יש לשים לב לכמה דגשים: 

נוחות במרחב – שימו לב לגודל המרחב שלכם ונסו להבין מה מתאים לו. האם ארונות תלויים יספקו יותר מרחב ומקום לנוע בו? או שאפשר להכניס ארון עומד מבלי להצטופף? למרחבים קטנים בוחרים בדרך כלל ארונות עומדים, בחללים גדולים אפשר לבחור גם וגם או לבחור ארונות קלאסיים עומדים בעיצוב מושלם. 

פרקטיות – שימו לב לצרכים שלכם ולפרקטיות בזמן השימוש במרחב. ארון תלוי למשל יאפשר ניקיון רצפה קל יותר. ארונות כאלה עשויים בדרך כלל פורמייקה עבור עמידות מפני לחות ומים ומספקים ארון קל לניקוי שאינו דוהה מעוצה עם מרחה מרחפת. ארונות תלויים חוסכים מקום וקל לנקות את האזור בו הם נמצאים והם מספקים אווירה מודרנית בעוד שארונות עומדים ישתלבו נהדר עם אווירה כפרית בחדר האמבטיה, וכן הם גם יתאימו באופן מושלם למראה של מקלחון זהב ניקל או מוברש מאתר באטליין.

חללי אחסון – בדקו כמה חלל אחסון דרוש לכם. ארון עומד יספק בדרך כלל יותר מקום משום שהוא ארוך יותר. בצעו בחירה באמצעות מומחים וקנו ארונות אמבטיה און ליין וודאו כי המידות של הארונות מתאימות למרחב הנתון. שימו לב לאיכות ואחריות על מוצרים ובצעו השוואת מחירים כדי שתוכלו לבצע להוזלת מחירים התאמה מדויקת ומשלוח מהיר. כך תוכלו לבצע בחירה מושכלת ונכונה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם