מכונת ארקייד ביתית

מכונת ארקייד ביתית

אלה מאיתנו שנולדו בשנות ה- 90 וסוף שנות ה- 80, וודאי זוכרים את מכונות הארקייד המגניבות שכל השכונה הייתה רצה כדי להתחרות במשחקי המכוניות או המכות שהיו בהם. גם היום, תוכלו להכניס לבית שלכם מכונת ארקייד, בדקו מכונות ארקייד למכירה מבית רטרוקייד.

מכונת ארקייד ביתית 

בין אם אתם בשנות ה- 30 או ה- 40 של חייכם, נראה שלא שכחתם עדיין את ההתמכרות שהיה לנו כשהיינו קטנים למכונות המשחקים המוכרים והאהובים. היינו מתקבצים בשכונה כמה חברים והולכים יחד כדי להתחרות בתחרויות נהיגה משובחות ועוד בתוך מסך ארקייד.

אפילו היום, בשלהי 2021 ובתחילתה של 2022, תוכלו עדיין להביא לבית שלכם מכונת ארקייד ביתית משובחת ולעשות בה שימוש רב תכליתי עם כל ילדי השכונה. גם היום ילדי הסמארטפונים יוכלו להתחבר למכונות הארקייד.

למי זה מתאים? 

מכונות ארקייד ביתיות מתאימו לילדים בכל הגילים וכן למבוגרים ששיחקו בהן לפני 15, 20 ואפילו 40 שנה. מכונות הארקייד מומלצות לכל מי שחובב משחקי אקשן ומרוץ מכוניות עם החבר'ה, יכול להזמין לבית שלו מכונת ארקייד מתאימה.

מכונת הארקייד של בית המתים 

המשחק הזה הפחיד אותי כשהייתי קטן. שיחקתי בו לראשונה באולם הקולנוע לפני הצגה של מלחמת הכוכבים: אימת הפנטום. ההתרגשות שלי מהסרט התפוגגה כשראיתי את התמונות המטורפות על המסך: משחק יריות מהיר הכולל זומבים עקובים מדם.

עם תמונות עגומות, רוחות רפאים וזומבים, The House of the Dead, השחרור של סגה מ- 1996 היה קלאסי מיידי. 

הדמות הייתה יורה על רכבות, מה שהיה מכניס את השחקן לנעליו של אחד משני הגיבורים, רוגן ו- 'G'. בדומה ל- Resident Evil, הם חייבים לעצור מדענים מרושעים, כל זאת תוך כדי פיצוץ דרך צבא המתים.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »