מתנות לפסח לעובדים

גם מתנות לפסח לעובדים וגם תרומה לקהילה עם ערך חברתי מוסף

מעוניינים להפתיע את העובדים עם מתנה מקורית ומדהימה בפסח הקרוב? כאשר אתם בוחרים להזמין את המתנות שלכם דרך נונה, לא רק שאתם יכולים להזמין מתנות איכותיות ומלאות השראה במחירים מצוינים, אלא שאתם גם תומכים בבעלי מוגבלויות.

מתנות מלאות השראה – Nona

  • המתנות נארזות במפעל מוגן לבעלי מוגבלויות – כל המתנות שנמכרות על ידי Nona נארזות על ידי בעלי מוגבלויות.
  • הלקוחות לוקחים חלק במחויבות חברתית – אלו אשר בוחרים להזמין מתנות לפסח לעובדים דרך Nona תומכים ביצירת הזדמנות תעסוקתית שווה, וכך בעצם הופכים את העולם שלנו, והמדינה הקטנה בה אנו חיים, למקום שבו הרבה יותר כיף לחיות.
  • תבחרו את המסר המדויק שלכם – כשאתם בוחרים להזמין מתנות לעובדים לקראת פסח דרך נונה, יש לכם את החופש לבחור את המסרים הכי מתאימים לעובדים שלכם.
  • מבחר מתנות שימושיות – באתר של נונה תוכל לבחור מבין מבחר מרשים של מתנות שימושיות, מדהימות ומלאות השראה.
  • תוכלו למתג כל מתנה עם הלוגו שלכם – אתם יכולים להביא לכדי חיבור משמעותי יותר עם העובדים שלכם כשהם יקבלו את המתנה, וזאת על ידי כך שתמתגו את המתנות שתביאו לעובדים עם הלוגו של הארגון.

כעת כל מה שאתם רק צריכים לעשות זה לבחור אילו מתנות תרצו לתת לעובדים שלכם. בכל אופן, באתר של נונה לא תהיה לכם בעיה למצוא מתנות מיוחדות ומדהימות שיפתיעו את העובדים.

תפתיעו את העובדים שלכם לטובה

נסו להיות קצת יותר מקוריים עם המתנות שתחליטו לקנות לעובדים. נמליץ לכם בחום לנסות להבין בעצם איך הייתם רוצים להפתיע את העובדים ואילו מתנות עשויות להתאים על הצד הטוב ביותר, בהתאם לעובדים שיקבלו מכם את המתנות.

מתנות שלנו נארזות במפעל מוגן לבעלי מוגבלויות וכך הלקוחות שלנו שותפים ליצירת הזדמנות תעסוקתית שווה ולוקחים חלק במחוייבות חברתית חשוב

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם