בחרתם להוריד תמונות בחינם מהאתר - כל מה שאתם צריכים לדעת

בחרתם להוריד תמונות בחינם מהאתר – כל מה שאתם צריכים לדעת

אם בחרתם להוריד תמונות מאתרי תמונות קיימים אתם חייבים לעשות זאת תחת כללים מקובלים ועל פי החוק. כמובן, שאם תרצו לחשוף אותן הלאה באתרי אינטרנט פרטיים עליכם לנהוג במידת ההגינות והזהירות הנלווית לה. המשמעות היא לשמור על זכויות היוצרים של בעליהם. קיימים אתרים משני סוגים עיקריים בתחום מאגרי תמונות מומלצים. הראשונים מוכרים את התמונות או מרשים לעשות בהן שימוש תמורת עמלות המועברות אליהם. קיימים אתרים אחרים אשר בהם התמונות ניתנות בחינם.  במקרה השני אין בעיה לכל אחד המוריד אותן ומשתמש בהן לצרכיו המסחריים.

תמונות תמורת תשלום

במקרה של תמונות תמורת תשלום יש לסגור עסקה עם האתר ולרכוש את האופציה לשימוש בהן. כל אתר מאפשר להוריד תמונות על בסיס מזדמן והמצב הזה  מתאים לאנשים פרטיים הנזקקים להם בנסיבות מיוחדות כמו: עיצוב הזמנה לקראת אירוע, מסיבה ופרויקט מסוים. יחד עם זאת, בעלי מקצוע דוגמת מעצבי אתרים, ארכיטקטים, מעצבי מגזינים, עורכי תוכן עצמאיים או בשירות מעסיקים וגורמים אחרים יכולים לרכוש מנוי ובמהלכו להשתמש בתמונות ככל העולה על רוחם ובתנאי העסקה. הבחירה בכל אחת נעשית על פי גודל התמונה, איכותה, הנושא שלה, התמורה הנדרשת, תקופת הניסיון הניתנת לשימוש בהן ופרמטרים חשובים אחרים. 

שירותים מקצועיים

ניתן להיעזר בשירותיהם של אתרים הסוגרים עסקה מרוכזת עם אתרים בינלאומיים אלו ודרכן לקבל את השירות. שימוש בשירותיהם מבטיח שהכול נעשה בצורה נכונה כך שכל האחריות מוטלת עליהם.  מומחים לנושא מכירים את כל האתרים כולל אלו שניתן למצוא בהם גם איורים, סרטוני וידאו, אייקונים, קטעי סאונד ואלמנטים נוספים בתחום. בחירה נכונה של מאגר תמונות מומלץ תסייע בעיצוב מגזינים, אתרים, ופרויקטים ותגדיל משמעותית את האפקט של התכנים בהם ואת האטרקטיביות שלהם.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם