איך לבחור מיטה מתקפלת?

בחירת מיטה מתקפלת צריכה להיעשות בשיקול דעת ועם מחשבה. זאת כדי שנדייק בבחירה ונשוב מרוצים מהמיטה אותה רכשנו. להלן נראה נקודות ופרמטרים שנכון להתייחס אליהם כאשר בוחרים מיטה מתקפלת. כדי שנבחר מתוך ידיעה והבנה לגבי הנקודות החשובות, ונחזור כך מרוצים מהקנייה.

כך בוחרים מיטה מתקפלת

נוחות השינה – כאשר בוחרים מיטה מתקפלת חשוב לשים מול עינינו את הפרמטר המרכזי, והוא נוחות השינה. גם אם המיטה מתקפלת חייבים לבדוק כי ניתן יהיה לישון בנוח על המיטה. שהמיטה תהיה רחבה מספיק, שהמזרון יהיה רך או קשה במידה הרצויה וכן הלאה. כדי שהעובדה שהמיטה מתקפלת לא תבוא על חשבון הנוחות.

נוחות הקיפול – לעיתים רהיטים מתקפלים מסורבלים מידי, מה שמביא לכך שנחשוב יותר מפעמיים האם כדאי לפתוח או האם כדאי לקבל עם תום השימוש. מה שקורה בסופו של דבר זה שהמיטה לא תהיה שימושית, או שהיא תישאר פתוחה למרות שתכננו אחרת. חשוב לוודא כי קל לקפל את המיטה וכן קל להכין אותה לשימוש. 

הנפח והחלל – המיטה אמורה למצוא את מקומה אצלכם בבית. בחדר המיועד לה. כדי שהכול יבוא על מקומו בשלום צריך למדוד את המיטה בשתי הגרסאות שלה, הן בהיותה מקופלת והן בהיותה פתוחה, זאת ביחס לגודל החדר והחלל הרלוונטי. הבדיקה הזו מאפשרת לכם לקבל אינדיקציה ביחס להתאימה לחדר מבחינת גודל. האם המיטה תשתלב? לא תעמיס מידי?

מראה ועיצוב – עוד יש להתייחס למראה של המיטה ולעיצוב שלה. כי מיטה מתקפלת לקיר למשל הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהחדר. כך שהיא צריכה להתאים ולהיות בצבעים מתאימים. כך שהחדר יהיה נעים לשהייה ויפה למראה.

איכות ועמידות  – מיטות מתקפלות עלולות לצבור במהלך השנים נזקים. חשוב לבדוק את היבט העמידות של המיטה.

מגוון רחב של מיטות מתקפלות תוכלו למצוא באקסלנט רהיטים>>>>

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »