נעלי נוחות

איך לבחור נעלי נוחות

לא כולם יודעים אך הנעליים הם פריט הלבוש החשוב ביותר שיש לאדם. אם הוא נועל נעל נוחה, הוא מרגיש יותר בטוח, הוא יציב יותר על הקרקע והוא גם נהנה מיציבה נכונה של כל הגוף. הוא גם מרוויח גב זקוף ונמנעים ממנו כאבים מיותרים.

הבעיה של רוב רובם של האנשים מתחילה כאשר הם צריכים לבחור את הנעל הנכונה והמתאימה. או אז הם מוצאים את עצמם מתלבטים קשות באיזו נעל הכי כדאי להם לבחור.

יש כל כך הרבה סוגים של נעליים וכל כך הרבה יצרניות מייצרות נעליים מסוגים שונים (כמו אולסטאר למשל https://euro-sport.co.il/product-category/brands-2/allstar/) עד שקשה מאוד להגיע להחלטה מה תהיה אכן הנעל הכי טובה והכי מאימה מבחינת נוחות לרגל.

לא חייבים ללכת על מותגים מכרים

כאן חשוב לנו לנפץ מיתוס אשר הולך (= תרתי משמע) עם רבים מאתנו מגיל צעיר ממש.

כמעט כולם סבורים כי רק נעל ממותג מוכר וידוע היא נעל שאכן תיתן מענה ותהיה נוחה לרגל. אז אולי נכון שהנעל הממותגת מסוגלת לספק לנו נוחות ואיכות לאורך זמן. אך חשוב לדעת כי שנן חבורת קטנות המייצרות גם כן נעליים איכותיות במיוחד אך הם לא נהנים מקשת לקוחות בגלל חטאם היחיד… הם פשוט לא מוכרים בשוק ועל כן אנשם חוששים לגשת אליהם. למעשה הם הראשונים שמפסידים מהעניין. היות ולא פעם מצליחות דווקא החברות הקטנות והמתחילות לייצר נעליים טובות מאוד שיכולות בקלות להשיג את נעלי הנוחות של המותגים הגדולים והמוכרים.

נעליים מתאימות לשימושו של הלקוח

חשוב לדעת כי את הנעליים יש לבחור בהתאם לשימוש העתידי של הלקוח,למידע נוסף. יש אנשים שמרבים לצעוד רגלית או אפילו לבצע ריצה קלה על בסיס יומיומי. הנעליים חייבות להתאים להם מבחינת האיכות והחוזק שלהם. נעליים שלא תהיינה איכותיות, עשויות להתבלות מהר מאוד והלקוח שרכש את הנעליים עשוי למצוא את עצמו תוך ימים ספורים כאשר הנעליים כבר נהרסו לחלוטין.

נעליים במחיר המתאים

נעליים זה מוצר הקיים בטווח מחירים רחב במיוחד. החל מעשרות שקלים בלבד ועד למאות ואף אלפי שקלים לזוג נעליים. חשוב לבקש בחנות נעליים מתאימות לתקציב הנתון.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם