קייטרינג חלבי כשר בד

קייטרינג חלבי כשר בד"צ – מה צריך לבדוק לפני שמזמינים

מי שמעוניין להזמין קייטרינג לאירוע חייב לבדוק כי מדובר בקייטרינג חלבי כשר, אשר קיבל את אישורו של בד"צ לאיכותו של המזון על פי הכללים שנקבעו לכך.

אישור בד"צ לקייטרינג חלבי

האורחים המוזמנים לאירוע אוכלים רק אוכל שהוא באישור בד"צ ולכן יש לבדוק שאכן מקום זה עובד על פי הכללים, באופן מוקפד ומדויק.

יש לוודא כי עובדים במקום משגיחי כשרות לאורך שעות הכנת המאכלים במטבח והם אלו שמקפידים על נהלי עבודה על פי הכללים שאושרו. בין הדברים שבודקים המשגיחים הם שימוש בחומרי גלם בטיב מעולה אשר קיבלו הכשר של בד"צ לקייטרינג חלבי.

המטבח רוכש מוצרי מזון מהדרין בלבד ממפעלי המזון השונים, אשר מיוצרים על פי הדרישות ההלכתיות ובפיקוח של משגיחי הכשרות בכל אחד מהמפעלים הללו. על כל המוצרים הללו קיימת חותמת בד"צ המאשרת כי המוצר כשר ותואם את הדרישות.

ירקות בגידולים ייעודיים

בחברת הקייטרינג מקפידים על שימוש בירקות אשר הגיעו מחקלאים אשר שומרים על כך שלא יהיו חרקים בירקות, מקפידים על ההנחיות בשנת שמיטה ומעבירים סחורה טרייה בלבד, אשר מיועדת לציבור החרדי.

גם סחורה טרייה כמו גבינות או דגים עוברת בעת הגעתה בקרה ופיקוח, כדי לוודא שאפשר להשתמש בה להכנת המטעמים.

משגיח הכשרות במטבח הקייטרינג

משגיח הכשרות בוחן את כל מהלכי הכנת המזון על כל שלביהם ומאשר את ביצועם באופן ראוי. מעבר לכך הוא גם בודק שהמטבח תמיד נקי, היגייני ומסודר ושנעשה בו שימוש גם בחומרי ניקוי אשר קיבלו הכשר מבד"צ ולכן אפשר להשתמש בהם לצרכים שוטפים במטבח.

בכל קייטרינג חלבי התנאים והנהלים המחמירים נשמרים כל העת, כדי להעניק מאכלים איכותיים לכל האורחים.

לעוד מידע, בקרו באתר של הולי בייגל ירושלים

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »