חברות lowcoast

חברות lowcoast – שוק הטיסות נשבר

ברגע שאנחנו טסים לחו"ל אנחנו נכנסים אל מוד אחר. אנחנו הרבה יותר רגועים, הרבה יותר שמחים, הרבה יותר מנצלים את הרגע והרבה יותר שלווים. על כן ניתן לומר כי אחד הדברים המומלצים ביותר לנפש זה לנסוע לחו"ל כמה שיותר. העניין הוא שעד לפני כמה שנים נסיעה לחו"ל הייתה צריכה להיעשות רק אחרי ששברנו תכנית חיסכון וזו הייתה בעיה חמורה ביותר שפגעה בנו קשות. כיום המצב הוא שונה לחלוטין וניתן לומר כי תודות למהפכת השמיים הפתוחים שעליה תוכלו לקרוא באתר https://passportnews.co.il מחירי הטיסות הם פשוט מגוחכים. החברות אשר שינו את השוק מן הקצה אל הקצה הן ללא ספק חברות lowcoast אשר פשוט הורידו מחירים בצורה מדהימה. כיום ניתן למצוא טיסות לכל היעדים באירופה במחירים ממש מצחיקים וזהו יתרון עצום שאי אפשר להתעלם ממנו וזהו משהו שאנו מציעים לכם לזכור ולקחת בחשבון כאשר אתם עומדים לפני ההחלטה עם איזה חברה לטוס לחו"ל.

איך נקבע המחיר של לואו קוסט?

אז איך חברות הלואו קוסט מציגות מחירים כל כך נמוכים? ואיך אני יכול להבטיח כי אשלם הכי מעט על הכרטיסים שלהן? אם כן אתם צריכים להבין קודם כל שככל שתזמינו את הכרטיסים יותר מוקדם כך העלות של הכרטיס תהיה יותר נמוכה. בנוסף, אתם צריכים לדעת כי חברות לואו קוסט גובות מחיר גבוה יותר אם אתם לוקחים עמכם מזוודה גדולה. כאשר יש לציין כי כיום חברות לואו קוסט רבות מחייבות גם על טרולי שאתם מכניסים למטוס. כאשר יש לקחת בחשבון שאם אתם רוצים לשריין גם מקום ישיבה או להבטיח כי תיכנסו ראשונים למטוס תצטרכו להיפרד מסכום נוסף.

על שדה התעופה בעובדה שמעתם?

כאשר אנחנו מדברים על חברות לואו קוסט אנחנו ישר חושבים על נתב"ג. אך חשוב מאוד לדעת כי בחודשי החורף קיימת רכבת אווירית משדה התעופה בעובדה אשר צמוד לאילת במחירים ממש מצחיקים של חברות לואו קוסט. כך אם אתם קרובים לאילת או אפילו אם אתם רוצים לקחת טיסה לשם אתם יכולים לטוס לחו"ל במחירים ממש מצחיקים.

עוד בתיירות:

טיול מאורגן ליפן

טיול מאורגן לדרום אמריקה

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »