מוסיקה של אמיר פרלמן

מוסיקה של אמיר פרלמן – מה הופך אותה למיוחדת?

כשאנחנו מאזינים למוזיקאים מסוימים, קל לנו מאוד לשים את האצבע ולומר מה מיוחד אצל אותו מוזיקאי, מה מבדיל אותו ממוזיקאים אחרים. זה נכון אם אנחנו בוחרים להקשיב לברי סחרו, אהוד בנאי, דודו טסה או כל אמן אחר. ישנם אמנים, לעומת זאת, שגם אם נחפש היטב, לא נוכל למצוא את הנקודה שמבדילה אותם מאחרים, הנקודה שמייחדת אותם והופכת את המוזיקה שלהם לשונה ויוצאת דופן. 

מוסיקה של אמיר פרלמן שייכת לקטגוריה הראשונה. הוא יוצא דופן בצליל, בנגינה, ביצירה, הוא גם יוצא דופן בדרך ההגשה שלו. המוזיקה שלו הרבה יותר מיוחדת ומרשימה משל הרבה מאוד מוזיקאים, ובוודאי שהיא שונה מהרבה דברים שאנחנו יכולים להאזין להם ברדיו או באלבומי מוסיקה. 

מה מיוחד במוזיקה שלו?

שני דברים מאפיינים את המוזיקה של אמיר. ראשית, החיבור העמוק אל הניגון היהודי האמיתי, השורשי. גם אם הוא בדרכים מודרניות, עדיין אפשר לזהות את החיבור העמוק אל הצליל שמוכר ביהדות ועובר מדור לדור. 

שנית, מי שרוצה לדעת אודות אמיר פרלמן יגלה שהוא מתעסק גם בתחום של צ'י קונג, וזה בא לידי ביטוי בצלילים שהוא מייצר, בדרך בה הוא מגיש אותם ובאופן בו הוא פונה לקהל שלו. אין ספק שמדובר על יצירות שונות, מגוונות והרבה יותר נעימות לאוזן, בין אם מבקשים להאזין להן בדרכים, בבית, לפני השינה או בכל מקום אחר. 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

רשת ג

רשת ג – מאזינים מהבית

אוהבים להאזין לתחנת רשת ג בכל פעם שאתם נוהגים ברכב? אתם יכולים להמשיך להאזין לתחנה ישירות מביתכם, דרך המכשיר הנייד או המחשב, בהאזנה אונליין. כל

קרא עוד »
בלוני הליום

בלוני הליום

אנחנו לא מאמינים שלא יצא לכם להכיר את הבלונים המגניבים ביותר שיש: בלוני הליום. נכון, אנחנו לקראת 2022 ואין באמת מישהו שלא שמע על בלוני

קרא עוד »