סטינג TV – התעדכנתם כבר?

סטינג TV

הטלביזיה של היום הגיעה אל עידן חדש. לא פעם לקוחות היו מתקשרים אל חברות כמו יס או הוט ודורשים לשלם רק עבור הערוצים שבהם הם צופים ובטענה שהם משלמים סכו ניכר על המוני ערוצים שבהם מבחינתם ומבחינת רבים אחרים פשוט לא רלבנטיים. עם הכניסה של טלביזיות חכמות ושידור שלתוכן דרך האינטרנט, החברות השונות לא נשארו מאחור והחלו לשווק תוכן טלוויזיוני שאותו יכולים לבחור מתי בדיוק לראות תוך בחירה של התוכן עצמו ללא חבילות יקרות ומיותרות.

אחד הספקים הבולטים בתחום הוא סטינג TV שמוביל את המהפכה בתחום עם תוכן איכותי שמדייק את הצרכים של הלקוחות מבלי להוציא שקל יותר ממה שרוצים עבור כזה שירות.

בוחרים כל חבילה שרוצים

לכל אחד יש העדפה די ברורה לגבי מה שהוא אוהב לצפות בטלביזיה כשאר מזדמן לו הפנאי לשבת קצת ולנוח מול תוכנית אהובה. יש כאלה אשר יעדיפו סרטי טבע, כאלה אשר ירצו לצפות בסרט אקשן וילדים קטנים שאליהם מדברות כל הסדרות המצוירות שילדים קטנים וגדולים אוהבים. בסטינג טי וי יש את החבילות הללו לפי ההעדפה האישית של כל משפחה, כאשר יכולים אפילו לעשות חבילה אר משולבת למירב הנוחיות עם התשתית והספק בחשבונית אחת זולה ומשתלמת במיוחד. כל התוכן הזה זמין גם בשירות VOD  שהופך את הצפייה להכי נוחה שאפשר, ורק נותר לבדוק מה הכי עדיף ורלבנטי לכל אחד ואחד.

מתחברים בקלות וחוסכים כסף

הייחודיות של סטינג טי וי היא בכך שלא צריכים לחכות לטכנאי עד אשר יבוא לבצע התקנה מכיוון שרק מתאמים את המשלוח של הציוד הנדרש ואותו בשיא הקלות מחברים אל הטלביזיה ואל החשמל, והכל ממשיך בצורה מאוד אינטואיטיבית משם והלאה, ממש כמו בכל שימוש באפליקציה של טלפון חכם.

הדבר מאוד הולם את הדרישה עבור שירות תוכן בטלביזיה שכולל תוכן מגוון רק בלי העלות הגבוהה ועם כמה שיותר דיוק בתוכן הנבחר, לצד הנוחיות הגבוהה הזו של שימוש באפליקציה או בסטרימר שדרכם יכולים לצפות בסדרה אהובה גם כאשר נמצאים עם הטאבלט ולא בהכרח מול הטלביזיה עצמה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
How to Open a Gate with a Cell Phone
All of us have a cell phone. We use it to receive calls, send text messages and make calls. But we are not aware of the power that this device has. It can be used to open gates, but it...
קרא עוד »
אוג 02, 2022
איך לבחור חברה לאיטום גגות?
אם אתם מעוניינים למצוא חברה לאיטום גגות, תמיד קיימת האפשרות למצוא אותה ברשת האינטרנט. חברה מובילה...
קרא עוד »
אוק 05, 2021
הכירו את שיטת מיינדשיפט
כולנו מכירים את המאבק של הפסקת הרגל. זה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות לנו. אני אפילו לא יכול לדמיין כמה...
קרא עוד »
מאי 21, 2023