סטינג TV

סטינג TV – התעדכנתם כבר?

הטלביזיה של היום הגיעה אל עידן חדש. לא פעם לקוחות היו מתקשרים אל חברות כמו יס או הוט ודורשים לשלם רק עבור הערוצים שבהם הם צופים ובטענה שהם משלמים סכו ניכר על המוני ערוצים שבהם מבחינתם ומבחינת רבים אחרים פשוט לא רלבנטיים. עם הכניסה של טלביזיות חכמות ושידור שלתוכן דרך האינטרנט, החברות השונות לא נשארו מאחור והחלו לשווק תוכן טלוויזיוני שאותו יכולים לבחור מתי בדיוק לראות תוך בחירה של התוכן עצמו ללא חבילות יקרות ומיותרות.

אחד הספקים הבולטים בתחום הוא סטינג TV שמוביל את המהפכה בתחום עם תוכן איכותי שמדייק את הצרכים של הלקוחות מבלי להוציא שקל יותר ממה שרוצים עבור כזה שירות.

בוחרים כל חבילה שרוצים

לכל אחד יש העדפה די ברורה לגבי מה שהוא אוהב לצפות בטלביזיה כשאר מזדמן לו הפנאי לשבת קצת ולנוח מול תוכנית אהובה. יש כאלה אשר יעדיפו סרטי טבע, כאלה אשר ירצו לצפות בסרט אקשן וילדים קטנים שאליהם מדברות כל הסדרות המצוירות שילדים קטנים וגדולים אוהבים. בסטינג טי וי יש את החבילות הללו לפי ההעדפה האישית של כל משפחה, כאשר יכולים אפילו לעשות חבילה אר משולבת למירב הנוחיות עם התשתית והספק בחשבונית אחת זולה ומשתלמת במיוחד. כל התוכן הזה זמין גם בשירות VOD  שהופך את הצפייה להכי נוחה שאפשר, ורק נותר לבדוק מה הכי עדיף ורלבנטי לכל אחד ואחד.

מתחברים בקלות וחוסכים כסף

הייחודיות של סטינג טי וי היא בכך שלא צריכים לחכות לטכנאי עד אשר יבוא לבצע התקנה מכיוון שרק מתאמים את המשלוח של הציוד הנדרש ואותו בשיא הקלות מחברים אל הטלביזיה ואל החשמל, והכל ממשיך בצורה מאוד אינטואיטיבית משם והלאה, ממש כמו בכל שימוש באפליקציה של טלפון חכם.

הדבר מאוד הולם את הדרישה עבור שירות תוכן בטלביזיה שכולל תוכן מגוון רק בלי העלות הגבוהה ועם כמה שיותר דיוק בתוכן הנבחר, לצד הנוחיות הגבוהה הזו של שימוש באפליקציה או בסטרימר שדרכם יכולים לצפות בסדרה אהובה גם כאשר נמצאים עם הטאבלט ולא בהכרח מול הטלביזיה עצמה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

טיפולי פנים

טיפולי פנים

היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים שמקפידים לבצע טיפולי פנים באופן סדיר. מדובר על דרך נפלאה לשמור על עור הפנים מתוח וגמיש, להסיר תאי עור

קרא עוד »