האותיות הקטנות מאחורי השוברים!

קופונים ושוברים למיניהם הם דבר מגניב שמגדיל משמעותית את היכולת של כל אחד לרכוש דברים שללא הקופון היה משלם עליהם סכום כסף גדול יותר. אולם ישנם 3 אלמנטים חשובים שאם תשימו לב אליהם, תחסכו לעצמכם את עוגמת הנפש שנגרמה רק כי לא קראתם את האותיות הקטנות מאחורי השוברים – אז הנה לכם האותיות הקטנות החשובות ביותר שלא תגידו שלא ידעתם. 

 

האות הקטנה (1) – תמיד מוציאים יותר

עם יד על הלב, כמה פעמים יצא לכם להגיע לחנות שנמצאת בעיר אחרת רק בגלל שהיה לכם קופון של 70 ₪ ביד ורכשתם ב-70 ₪ וחזרתם הביתה? – נכון. אפס פעמים. אם אכן היה לכם קופון כזה, סביר להניח שכבר תפרתם יום פעילות באזור ובחנות המיועדת העמסתם על העגלה עוד דבר או שניים, מה שגרם לכם להיפרד מעוד כמה עשרות או מאות שקלים. רכישות לא מתוכננות ולא צפויות שביצעתם רק בגלל ש'מה, אני אסע עד לשם בשביל 70 ₪?"

 

קנו שוברים למסעדות גורמה >>>

 

האות הקטנה (2) – תמיד יהיה לכם בארנק קופון ששכחתם לממש

לפחות קופון אחד וכמעט בוודאות יותר מאחד, נמצא בארנק שלנו אחרי שהתלהבנו מאוד שהוא שווה את ההשקעה, אך לא מצאנו את הזמן ללכת לממש אותו. כל יום הבטחנו לעצמנו שמחר נעשה את זה אך הימים חלפו, תוקפו של הקופון פג ומענה אין. 

 

האות הקטנה (3) – המוצר שרציתם לא כלול בקופון

רכשתם קופון, הגעתם בהתלהבות לחנות ולתדהמתכם גיליתם שדווקא הנעליים שרציתם לא כלולות בקופון הזה, אלא דווקא בקופון אחר שאין לכם אותו. ראיתם את מדף החטיפים בסופר, אמרתם שווה וכשהגעתם עם הקופון גיליתם שהקופון מתייחס רק למספרים מסוימים וחלקם בכלל במדף השני שלא צולם. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם