10 דברים שחובה לוודא לפני שסוגרים צלם חתונות

צלם חתונות

כאשר עורכים חתונה רוצים כי כל ההשקעה הזו תהיה נוחה לצפייה באלבום דיגיטלי ובסרטון ערוך ומרהיב, כדי שבה יקרה בצורה מושלמת חייבים לעבור על פני 10 הדברים הבאים:

  1. המלצות מחברים – זה תמיד כדאי לעבור עם חברים לגבי שמות של צלמים לאירוע שעליהם הם ממליצים מתוך היכרות וניסיון אישי. ככה, באופן בלתי עקיף יכולים לשמוע את חוות הדעת שלהם אשר מפורטת לפרטי פרטים, ללא כל אינטרסים אישיים למעט החוויה האישית של אותם חברים.
  2. ביקורות באינטרנט – מעבר על פני ביקורת באינטרנט יכול להיות דבר די מבלבל אשר בו רואים ביקורות טובות לצד ביקורות לא חיוביות בכלל. בין כל אלה צריכים להבין כי לכל אחד דעה משל עצמו, ולכן יש לקחת את כל אלה בעירבון מוגבל.
  3. סוגי חבילות צילום – מה סוג החבילות שאותן צלם האירועים מציע? רוב הצלמים נכון להיום מציעים חבילות מסודרות של צילום אשר מקלים על הבחירה עבור כל מיני סוגים שלאירועים.
  4. סגנונות של צילום – כל צלם צריך להכיר את הסגנונות השונים של הצילום, ורק צלם לחתונה שיכול להביא את הסגנון המועדף לידי ביצוע הוא כזה שאותו בוחרים.
  5. סוג ציוד הצילום – לא כל הצלמים משתמשים באותו הציוד עבור הצילומים. זה כדאי לבדוק אם הציוד הזה הוא ברמה גבוהה ומציע רמה שמביאה אל תוצאת צילום חדה ומתקדמת מבחינה טכנולוגית.
  6. איכות העריכה של האלבום – גם אם הצילומים אגדיים, עדיין זה חשוב כי העריכה של אלבום החתונה היא משהו אשר נעשה באותה השקדנות והכישרון גם כן. האלבום הוא התוצר שבו בסופו של דבר מביטים כשאר תחושות של נוסטלגיה עולות אצל נשואים וותיקים.
  7. איכות העריכה של צילום הוידיאו – את כל יום הצילומים הארוך הזה צריך בסופו של דבר אדם לשבת ולערוך בצורה מקצועית, כאן כדאי לוודא כי ישנה עבודה ברמה גבוהה אשר מביאה לסרטון יפה וגם אל סרט שמגיע בצורה מסודרת לצפייה עם כל החלקים הכי חשובים.
  8. את האינטראקציה עם הצלם – יום הצילומים הוא מרגש, וזה חשוב כי הקשר עם הצלם יהיה נוח וזורם כדי שהיום הזה והתוצרים שלו יהיו לא פחות מנפלאים.
  9. את המחיר בהשוואה לאחרים – בסופו של דבר המחיר יכול להיות עם הבדל מהותי.
  10. בודקים תיק עבודות – ישיבה לצפייה באלבומים ובסרטונים ערוכים תסייע לגבש החלטה לכל המתלבטים.

>>> וודאי אתם מחפשים גם מגנטים לחתונה – תמצאו אותם כאן בלינק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תחביב
בעולם המודרני רבים מאיתנו חווים תקופות עמוסות ולעתים חלקנו מרגישים ממש במירוץ. יש לנו שגרת יום...
קרא עוד »
אוג 08, 2022
צילום חתונות של היום מול צילום החתונות של ההורים שלכם
אם יושבים על מנת לעלעל באלבום החתונה של אבא ואמא או יושבים על מנת לצפות בסרטון של החתונה, הדבר דומה...
קרא עוד »
ספט 29, 2018
צמנט – מהו החומר ולמה הוא משמש. כל התשובות כאן.
שמעתם שצמנט משמש לדברים רבים ואינכם יודעים אם הוא מתאים למטרה שלכם? במאמר זה המומחים שלנו יספקו לכם...
קרא עוד »
דצמ 30, 2020