מהן התופעות שאת צריכה להכיר לפני שאת נכנסת להריון?

כשאת מתכננת היריון או עומדת בימים הראשוניים שלו את לא באמת יודעת מה מצפה לך ומה צפוי לך. במיוחד אם מדובר בהיריון ראשון. יש בנות רבות שמגיעות להיריון כשהן לא ממש יודעות מה הולך לקרות איתן. הן מוצאות את עצמן מופתעות מאוד שלא לומר הלומות ממש מהתחושות הקשות, מהבחילות הנוראות, מההקאות ומכל מה שההיריון מביא בעקבותיו. בחילות בהיריון וההקאות זה לא סוף פסוק. יש עוד הרבה תופעות לוואי גם לאחר מכן.

אז הבשורה הטובה היא שיש הרבה מה לעשות כדי להקל על סבלה של האישה במהלך חודשי ההיריון כאשר כמעט לכל תופעה יש מענה. מה גם שלא מדובר כאן במחלה. ההיריון מוביל לקרת לידת התינוק בסופו של דבר מה שבהחלט מחפה על כל הקשיים ועל כל תופעות הלוואי הקשות.

קראי על הדרך לטפל בבחילות בוקר באתר של צמל ביו פארמה >>>

מה מצפה לך במהלך ההיריון?

אז מה מצפה לך מבחינת התופעות לוואי במהלך ההיריון?

  • בחילות והקאות – אלו הן התופעות הראשונות שצצות מיד בחודש הראשון כאשר התחושות הללו רק הולכות ומתעצמות ונעשות מעיקות וקשות יותר. יש נשים שסובלות סבל נורא והיום כאשר כל טיפת מים שהם מכניסים לפה יוצאת החוצה. הן עשויות להגיע למצבים המחייבים אשפוז לצורך מתן נוזלים. הבשורה הטובה היא שלאחר שלושת החודשים הראשונים הקושי חולף.
  • צרבות – בהמשך מתחילות הצרבות. הצרבות מציקות מאוד, במיוחד לאחר אכילת מוצרים מתובלים או מטוגנים. ברור שצריך לחשוב היטב לפני כל ארוחה כדי להימנע מהבעיות הללו.
  • כאבי גב – ככל שההיריון מתקדם, המשקל של העובר וכל מה שמתפתח ברחם נעשה כבד ורוב המשקל מוטל על הגב. מה שמוביל לכאבי גב ותחושת אי נוחות רבה.

אז זה בהחלט לא נעים אך זה זמני. הסוף הטוב הוא בייבי מתוק.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כל המידע אודות קוניזציה של צוואר הרחם
קונזיציה של צוואר הרחם מהווה ניתוח זעיר שמטרתו היא לאבחן גידולים בצוואר הרחם ובמקרה הצורך גם להסיר...
קרא עוד »
ינו 31, 2021
איך לבחור אופניים לילדים?
אופניים הם פריט פופולרי במיוחד ורבים מהילדים יאהבו אותם מאוד. מה גם שאם ההורים אוהבים לרכב על אופניים...
קרא עוד »
דצמ 26, 2021
5 מתנות מקוריות ליום האישה
לרגל יום האישה יש בהחלט הזדמנות טובה להעניק משהו מיוחד לאישה ולצ'פר אותה במתנה כלשהי. אפשר ללכת על כל...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022