באילו מקרים עושים תיקון ניתוח אף

תיקון ניתוח אף, הוא ניתוח שמבצעים לעתים רחוקות יחסית. הכוונה היא לתיקון ניתוח אף שבוצע על ידי מנתח זה או אחר.

 

ניתוח אף ראשוני

לפני ניתוח האף הראשוני, הלקוח מבקש שהאף ייראה על פי דגם ספציפי שאהוב עליו ויוצר לו מראה מרשים ונראה מושלם. אך יש מקרים שעקב סיבות שונות התוצאה הסופית היא שונה מאד מההזמנה. נוצר מצב שהלקוח עובר את הניתוח, את כל הכאבים והנפיחויות של מהלך ההחלמה ורק לאחר שמורידים את התחבושות רואים שהנראות אינה תואמת וכאן ניכרת אכזבה גדולה מאד.

 

תיאום ניתוח לתיקון האף

לאור המקרה, מבצעים ניתוח נוסף שבו יתבצע תיקון של האף כדי להגיע לנראות הרצויה. הלקוח צריך לעבור שוב את כל מה שקשור בניתוח, הסרת סחוס, רקמות העור ויישור האף לנראות זו ואף משופרת של הנראות הקודמת.

זמן ההמתנה בין שני הניתוחים הוא כמה חודשים או תקופה פחותה בהתאם לכל מקרה. יש גם מקרים שעקב סיבות רפואיות, המנתח לא ימליץ על ביצוע תיקונים ובמקרה הזה יהיה על הלקוח להתרגל לאף המשופץ.

 

חשיבותו של האף המשודרג

הרצון לבצע ניתוח אף נובע בדרך כלל מהרצון לבצע שינויים אסתטיים בפניו של המנותח. השינויים הללו חשובים מאד לטווח הארוך כיוון שבדרך זו הוא משפר מאד את הביטחון העצמי שלו וגם את הדימוי העצמי שלו. במציאות העכשווית ולאור התחרות הרבה במיוחד בקרב הנערים והנערות, מדובר בנושא אקוטי וחשוב ביותר.

עם זאת, קורה שיש תקלות שבעקבותיהם הניתוח אינו מצליח. מדובר במקרים חריגים שהיו בהם בעיות שונות במהלך הניתוח. על פי בקשת הלקוח, מבצעים ניתוח אף נוסף, או מותירים את המצב כמות שהוא אם השינוי מינורי.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סורקים
סריקה היא טכניקה שקיימת כבר שנים רבות. זהו כלי חשוב בתחום הדמיית מסמכים, וניתן להשתמש בו להמרת מסמכי...
קרא עוד »
אוג 31, 2022
הסרת קעקועים לפני ואחרי
יש לכם קעקוע שאתם כבר לא יכולים לסבול? יצא לכם לדבר עם אנשים שכבר עברו הסרת קעקוע אך לא יצאו לגמרי...
קרא עוד »
פבר 15, 2022
מה ההבדל בין מיקרובליידינג ומיקרושיידינג?
איפור קבוע הפך זה מכבר למושג מוכר מאוד בקרב הנשים בישראל ובעולם. נשים רבות משתמשות בכך למטרות יופי...
קרא עוד »
ספט 25, 2021