הכנסה פסיבית

מהי הכנסה פסיבית ומדוע כל אחד חייב לייצר אותה?

יש שני סוגים של הכנסות: הכנסה שהיא פסיבית והכנסה אקטיבית. האחרונה מוכרת לנו יותר, והרבה אנשים כלל אינם יודעים שניתן גם לייצר הכנסה פסיבית, תחום מאוד פופולארי בשנים האחרונים. 

קראו באתר על הכנסה פסיבית באתר של עמית והגר דרור

הכנסה אקטיבית

אנחנו מומחים בהכנסה אקטיבית, לעומת זאת הכנסה פסיבית היא סוג של עוף מוזר, כי כיצד ניתן למשל להרוויח כסף, בעוד אתם לא פנויים, או ישנים?  על כל מקרה, בכדי להתפרנס יפה ובכל עת, כדאי ליצור גם הכנסה פסיבית, זוהי עוד אלטרנטיבה.

מה ההבדלים בין עבודה אקטיבית ופסיבית?

אם אתם עובדים כשכירים, אין לכם תעודת ביטוח שלא יהיו למשל צמצומים, ואתם תמצאו את עצמכם מחוץ למעגל העבודה, בנוסף, תמיד יהיה לכם בוס על הראש. מרבית האנשים מחפשים מקומות עבודה המקנים להם יציבות, וכמובן קיימות עוד אלטרנטיבות, כמו לעבוד בתור עצמאי. כאשר מדובר בהכנסה פסיבית, אנו נהייה תלויים רק בעצמנו ולא באף אחד אחר.

הסבר על הכנסה פסיבית

באמצעות הכנסה פסיבית, לא תצטרכו להטריח את עצמכם, לצאת החוצה ולהיקלע לפקקים, כך בהחלו לא כדאי להתחיל את היום. לעומת זאת הכנסה פסיבית היא עולם אחר, אין צורך להיות אקטיביים.

 סוגי הכנסה פסיבית

 התרשמתם? עשו הכל על מנת שלא תהיו תלויים במעסיק, כאן מדובר בהכנסה שאתם יוצרים לעצמכם על מנת להבטיח את עתידכם.

עוד יתרונות

הכנסה פסיבית מבטיחה שתוכלו לא רק להסתפק בכספי הפנסיה שלכם שלעיתים כלל אינם מספיקים למחיה, ומכאן החשיבות של הכנסה פסיבית, כדאי כבר עכשיו לחשוב על הפנסיה שלכם. כאן מדובר בעוד הכנסה שתאפשר לכם לחיות ברווחה כלכלית,  ובמצבים של משבר כלכלי. זכרו דבר אחד חשוב – אם אני לי מי לי?

עוד מידע תוכלו למצוא באתר של עמית והגר

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סמינריון בחינוך

סמינריון בחינוך? רעיונות

אם אתם צריכים לעשות סמינריון בחינוך, אולם אין לכם מושג מאיפה להתחיל, המאמר הבא בשבילכם. הרבה סטודנטים, כאשר הם מקבלים את הדרישה לכתוב סמינריון בחינוך,

קרא עוד »