מהי קריאת מחשבות?

המוח האנושי הוא מערכת מורכבת. יש בו הרבה מאוד חלקים שונים שפועלים יחד כדי לגרום לנו להיות מודעים לסביבתנו. המוח עובד כמו מחשב, מעבד כל הזמן מידע ומשתמש בו כדי לקבל החלטות.

כאשר אנו נמצאים בשינה עמוקה, המוח אינו מעבד דבר כלל. כאשר אנו ערים, המוח מעבד מידע מהחושים שלנו ושולח אותו לחלקים אחרים בגוף לעיבוד נוסף. בדרך זו, למוח אין זמן לעבד מידע מהחושים שלנו כאשר אנו ישנים. זה נקרא "שיתוק שינה".

משמעות הדבר היא שכאשר אנו ישנים, אנו יכולים לראות את מה שמסביבנו רק על ידי הסתכלות דרך העיניים או שמיעת מה שמסביבנו על ידי הקשבה דרך האוזניים. בשאר הזמן, כל מה שקורה הוא שאנחנו לא פעילים – שום מחשבות או רגשות לא באות לידי ביטוי. זה הגיוני כי אם היית באמת יכול לראות או לשמוע כל דבר סביבך כשהיית ער.

לתיאום מופע טלפתיה עם נטע ברסלר >>>

מהי קריאת מחשבות?

זה כאשר אנו יכולים לקרוא את המחשבות, הרגשות והכוונות של אנשים אחרים. לדוגמה, אם אתה נוהג ואתה רואה מכונית לפניך, האינסטינקט שלך יהיה לעצור את המכונית ולהימנע מפגיעה בה. אבל אם אתה לא נהג, האינסטינקט שלך עשוי להיות ללכת קדימה ולקחת את הסיכון לרוץ לתוך המכונית. אותו דבר קורה איתנו כאשר אנו חושבים על רגשות או מחשבות של אנשים אחרים. אנו יכולים לקרוא את מחשבותיהם על ידי התבוננות בהבעות הפנים שלהם או בשפת הגוף או על ידי האזנה למילים ולטון הדיבור שלהם.

זה כמו קצין צבא שרואה מרחוק חייל אויב שהוא רוצה להרוג אותו אבל הוא לא יכול כי הוא לא יודע לאיזה כיוון הוא הולך או איזה סוג נשק יש לו על הגוף שלו; אז במקום זאת, הוא מחליט שזה יהיה טוב יותר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קוביות מיני תה: מתי הכי נוח להשתמש בהן?
קוביות תה הן דרך חדשה להשיג כוס תה. הוא עשוי מעלים יבשים, וניתן להשתמש בעלה למטרות שונות. קוביות תה הן...
קרא עוד »
אוג 01, 2022
הפקת אירוע בים – איך לתכנן את האירוע נכון?
ניצבים בפני החלטות קשות שקשורות בדרך שבה תתכננו את האירוע שלכם? אם אתם מחליטים לעשות זאת על חוף הים,...
קרא עוד »
ספט 23, 2020
אופטומטריסט רמת גן
אופטומטריסטים הם חלק חשוב מאוד בתעשיית הבריאות. הם מספקים טיפול עיניים איכותי למטופלים שלהם והם...
קרא עוד »
אוק 10, 2022