מה ההבדל בין עיסוי שבדי לבין עיסוי תאילנדי?

תחום העיסויים הפך זה מכבר לתום נרחב מאוד אשר קיימים בו מגוון סוגי עיסויים שמקורם במקומות שונים בעולם. כמעט בכל מדינה יש מישהו או היה מישהו שהמציא שיטה ייחודית לעיסויים יעילים ומבריאים, ולאחר שניסה אותה על אנשים רבים וראה כי טוב, ראה שהם באמת מועילים, הוא החל 'לשווק' את סוג העיסוי הזה תחת השם של המדינה בה הוא היה גר או תחת שמו האישי.

עיסויים – כל מה שרציתם לדעת

אם נכנסתם פעם למכון שמתמחה בעיסויים, בוודאי התבלבלתם מההצעות הרבות שהציעו לכם, מכמות סוגי העיסויים שמציעים לכם במכון ולא ממש ידעתם במה לבחור מבין כל המבחר שהציעו לכם. אם לא התייאשתם מלבחור את סוג העיסוי הרצוי, תוכלו לחזור אל המכון ולבקש מהם פירוט לגבי כל אחד מסוגי העיסויים שהם מציעים לכם. למען האמת, כמעט לכל העיסויים יש את אותו אפקט ואפשר לומר כי מרבית העיסויים אם לא כולם, מעניקים לגוף תוצאות יעילות באותה מידה. מה שכן, ההבדלים בין סוגי העיסויים השונים מתבטאים בעיקר בדרך בה עושים אותם ובחומרים איתם משתמשים לצורך כך.

עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי ומה שבניהם

ישנם שני סוגי עיסויים שנחשבים לנפוצים ביותר. מדובר בעיסוי תאילנדי ובעיסוי שבדי. אלה עיסויים שמתבססים בגדול על שיטה של לחיצות ומתיחות באזורים נבחרים של הגוף, כאשר שיטת העיסוי התאילנדי, משתמשת גם בתנוחות שונות מתחום היוגה על מנת להגיע לתוצאות מיטביות ויעילות יותר. העיסוי התאילנדי מתבסס על שיטות ריפוי עתיקות מאוד לעומת העיסוי שבדי אשר הומצא על ידי מטפל שבדי שחיפש פתרון לפציעות במרפקים מהם סבל. כאשר הוא גילה את השיטה שסייעה לו בסופו של דבר, הוא כינה אותה בשם עיסוי שבדי. למידע נוסף אודות ספא ברחובות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הקמת במות לאירועים
שלבי תכנון אירוע הם דרך לעזור למתכנני אירועים לדמיין כיצד ייראה האירוע שלהם בעתיד. באמצעות שלבים,...
קרא עוד »
נוב 02, 2022
קורס סקיפרים – איך בוחרים את המקום הנכון
אחד החלומות הגדולים של רבים מאיתנו, הוא לעלות על יאכטה, אונייה, סירה ולשוט בלב ים. כך אנחנו יכולים...
קרא עוד »
יול 06, 2021
מאמן כושר אישי בתל אביב
הלו, היי, הגעתי למוטי?! מוטי אתה מאמן כושר אישי בתל אביב? נעים מאוד מדברת רחל ואני רוצה להציע לך להצטרף...
קרא עוד »
דצמ 01, 2021