מה ההבדל בין עיסוי שבדי לבין עיסוי תאילנדי?

תחום העיסויים הפך זה מכבר לתום נרחב מאוד אשר קיימים בו מגוון סוגי עיסויים שמקורם במקומות שונים בעולם. כמעט בכל מדינה יש מישהו או היה מישהו שהמציא שיטה ייחודית לעיסויים יעילים ומבריאים, ולאחר שניסה אותה על אנשים רבים וראה כי טוב, ראה שהם באמת מועילים, הוא החל 'לשווק' את סוג העיסוי הזה תחת השם של המדינה בה הוא היה גר או תחת שמו האישי.

עיסויים – כל מה שרציתם לדעת

אם נכנסתם פעם למכון שמתמחה בעיסויים, בוודאי התבלבלתם מההצעות הרבות שהציעו לכם, מכמות סוגי העיסויים שמציעים לכם במכון ולא ממש ידעתם במה לבחור מבין כל המבחר שהציעו לכם. אם לא התייאשתם מלבחור את סוג העיסוי הרצוי, תוכלו לחזור אל המכון ולבקש מהם פירוט לגבי כל אחד מסוגי העיסויים שהם מציעים לכם. למען האמת, כמעט לכל העיסויים יש את אותו אפקט ואפשר לומר כי מרבית העיסויים אם לא כולם, מעניקים לגוף תוצאות יעילות באותה מידה. מה שכן, ההבדלים בין סוגי העיסויים השונים מתבטאים בעיקר בדרך בה עושים אותם ובחומרים איתם משתמשים לצורך כך.

עיסוי שבדי, עיסוי תאילנדי ומה שבניהם

ישנם שני סוגי עיסויים שנחשבים לנפוצים ביותר. מדובר בעיסוי תאילנדי ובעיסוי שבדי. אלה עיסויים שמתבססים בגדול על שיטה של לחיצות ומתיחות באזורים נבחרים של הגוף, כאשר שיטת העיסוי התאילנדי, משתמשת גם בתנוחות שונות מתחום היוגה על מנת להגיע לתוצאות מיטביות ויעילות יותר. העיסוי התאילנדי מתבסס על שיטות ריפוי עתיקות מאוד לעומת העיסוי שבדי אשר הומצא על ידי מטפל שבדי שחיפש פתרון לפציעות במרפקים מהם סבל. כאשר הוא גילה את השיטה שסייעה לו בסופו של דבר, הוא כינה אותה בשם עיסוי שבדי. למידע נוסף אודות ספא ברחובות

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יבוא כלב מחו"ל – המדריך המלא
חולמים על כלב משלכם? רוצים להכניס כלב הביתה ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מהמשפחה שלכם? יש אנשים שמוצאים...
קרא עוד »
פבר 17, 2022
5 סטנדרטים שלא כדאי לוותר עליהם בחיפוש אחר צימרים
אם יש משהו שבו ישראל אלופה זה צימרים. אמנם הצימרים הומצאו בגרמניה, אך ברור לכל כי כיום ישראל היא...
קרא עוד »
ספט 28, 2018
המדריך לבחירת ריהוט משרדי שעמיד לאורך זמן
יש סוגים שונים של ריהוט משרדי - שולחנות כתיבה, כסאות, ארון משרדי וכן הלאה. חשוב לבחור את המתאים למשרד...
קרא עוד »
יול 29, 2022