נביעות

מה המחיר של בר מים נביעות?

בר מים נביעות הוא פתרון מעולה למי שרוצה להנות ממים צלולים וטעימים בפרט בימי הקיץ.

נכון לכתיבת שורות אלו, נביעות מפסיקים עם השירות של מכשירי המים. לקוחות קיימים שכבר הצטרפו לשירות ימשיכו להנות ממנו, ומי שלא, פספס את הרכבת. אנחנו לא יודעים מה הסיבה לזה, אבל יתכן מאוד שבעתיד הקרוב זה יחזור ולכן, כדאי שתכירו את המחירים של בר המים ואיך זה עובד.

הרעיון המרכזי שעומד בבסיסו של בר המים הוא שאתם לא צריכים לדאוג לתמי 4 שעלותו יקרה ומצריך תחזוקה והחלפת פילטרים. אתם פשוט לוקחים כוס, ממלאים ושותים. לכל השאר, נביעות כבר ידאגו.

אז מהו המחיר של בר המים של נביעות? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

בר מים נביעות

המחיר של בר המים כמובן לא זול, בכל זאת, אתם מקבלים מים בלי לדאוג למכשיר, החברה מביאה לכם אותו עד הבית. אתם לא צריכים לדאוג לפילטרים, החברה דואגת לזה. את המים אתם גם מקבלים הישר מהחברה, מים שהם ללא ספק ברמה הגבוהה ביותר וטעימים יותר ממה שיכולים להפיק ברי המים למיניהם.

כאשר אתם מצטרפים לשירות אתם עושים בעצם הוראת קבע שבה אתם משלמים את מספר הגלונים שתקבלו כל חודש אליכם לבית. חובה לשמור את הגלונים הריקים, החברה תיקח אותה מכם, אי החזרה של גלונים, תחייב אתכם בחיוב נוסף בכל חודש.

המחיר עצמו נקבע מכמות הגלונים, כפי שאמרנו, מסוג המכשיר שאתם לוקחים. יש מכשיר קלאסי, יש מכשיר קומפקטי שהוא קטן יותר ויש את המכשיר המעוצב יותר שמחירו גם בהתאם.

החיסרון של נביעות הוא שהמכשיר שלהם עומד ולא יושב בפינה. זו הסיבה שאנשים מעדיפים ברז ליד הכיור או תמי 4.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »