ממה להימנע בעיצוב פנים לדירות קטנות

כאשר אתם מתכננים עיצוב של יחידת דיור, ישנן כמה טעויות קריטיות שאנשים עושים ובכך מאבדים את האפשרות שהיחידה תושכר או תשמש אותם בצורה טובה. 

עיצוב של יחידה טובה מתחיל בתכנון אדריכלי נכון. התכנון ישים דגש על המקומות שצריך בהם יותר מרחב לעומת המקומות שלא צריך מרחב. התכנון ייתן העדפה לפינת האוכל על פני שטח באמבטיה ובמקלחת.

ישנם גם דברים בפן העיצובי עצמו שצריך להימנע מהם שכן הוא מתאים רק בדירה גדולה. רוצים לדעת עוד? פשוט המשיכו לקרוא. להמשך קריאה בנושא עיצוב פנים לדירות קטנות

ממה להימנע בעיצוב פנים לדירות קטנות?

בדירות קטנות אתגר העיצוב הוא יותר משמעותי שכן תמיד המטרה היא לייצר חללים משמעותיים ובדירה קטנה זה יותר קשה. 

כיום אף אחד לא רוצה לעצב את הבית שלו כך שיראה כמו מוזאון שעמוס בפריטי יוקרה קטנים. אנשים אוהבים יותר את המרחב ואת החלל ולכן, גם בדירות קטנות זה הכיוון לעיצוב, אולם צריך להבין איך לעשות את זה נכון. 

ניתן דוגמה כדי להסביר את העניין. כאשר יש לכם חלל קטן ואתם מצפים את אחד הקירות באריחי שיש בצבעים כהים, זה יכול ליצור תחושה של מקום קטן וצפוף, לכן, יהיה מומלץ להשתמש בצבעים בהירים יותר שיבליטו דווקא את החלל. 

ישנם גם אפשרויות נוספות כדי ליצור תחושה של מרחב על ידי חיבור אשלייתי בין חללים באמצעות קווים חדים ודקים שעוברים מקצה לקצה. 

ניתן גם להוסיף מראות, באמבטיה למשל, כדי ליצור תחושה של חדר גדול. חשוב גם לשים לב לחוויית המשתמש של הדרים בבית ומתוך התפיסה הזו לעצב את החללים, המטבח, השירותים וחדר השינה. למידע בנושא אדריכלות פנים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים משקפיים עם עדשות מולטיפוקל
עדשות מולטיפוקל אלו הן עדשות רב מוקדיות אשר באות לתת את המענה לשילוב של קוצר ראייה עם קושי בראייה...
קרא עוד »
ינו 31, 2019
מוצרים לשיער – איך קונים?
טיפוח השיער הוא חלק חשוב מאוד בחיינו, וזה כנראה הדבר הכי חשוב שאנחנו עושים. אנחנו משקיעים מאמצים רבים...
קרא עוד »
נוב 21, 2022
חנות חיות אנימלי חנות מצוינת
חנות חיות אנימלי הינה חנות איכותית המעניקה ללקוחותיה שירות מיטבי והגון. מחירי המוצרים לא גבוהים...
קרא עוד »
יול 20, 2021