ביריות ביום החתונה

למה נהוג לשים ביריות ביום החתונה?

בריות לרגל הן כאלה שמאז ומתמיד היו אביזר סקסי ומושך, בעוד שנשים כבר במאות קודמות, לבשו ביריות כדי להחזיק את הגרביונים על הרגליים. בכך מרי אנטואנט, ושאר מלכות נראו נהדר בכל אירוע חברתי.

ברייה לרגליים היא פריט קטן ושובב שכיף להוסיף למלתחה, בזמן שרבות בוחרות בו באתר את הלבשה תחתונה עבור ערב מיוחד עם בן הזוג, כמו גם כפריט חובה עבור יום החתונה.

אבל למה נהוג לשים בריות ביום החתונה?

חשוב לציין כי מנהג זה, החל כמנהג נוצרי בעוד שכלה לפני יום חתונתה נוהגת לשים לב לכמה פרטים לפי כל כללי הטקס והמסורת והם: בחירת משהו ישן, משהו חדש, משהו כחול, ומשהו מושאל, בעוד שרבות הכלות שבוחרות בברייה כאחד הפריטים החשובים שיש להצטייד בהם ביום הגדול.

בכך ניתן לראות מתחת לשמלות הכלה הארוכות ביריות אדומות, כחולות, שחורות וכאלה בשאר צבעים בולטים ויפים לעין. פריט זה נהוג להעניק גם כמתנה כיפית ומשעשעת במסיבות רווקות, עוד אפשר לראות מחטבים לכלה שרבות בוחרות ללבוש לחיטוב גופן..

אבל מלבד בחתונה, מתי אפשר ללבוש ביריות?

חשוב לדעת כי נשים חופשיות ונועזות יוכלו לעשות כל מה שהן רוצות, בין אם הדבר קשור למסורת לבין אם הדבר גורם להן להרגיש סקסיות וחושניות. כיום, נשים בוחרות בביגוד סקסי ופריטים כמו ביריות עבור שימוש בחדר המיטות ולא רק בחתונה, כמו גם לשאר אירועים ואפילו למסיבות פורים ומסיבות שמתקיימות במועדונים בארץ ובחו"ל. בכך ניתן להרגיש סקסית כמו גם ייחודית ונועזת.

בריות בחדר המיטות

אם את רוצה לרגש את בן הזוג כמו גם את עצמך – תוכלי לבחור הלבשה תחתונה סקסית שכוללת ביריות. כיום, חנויות מקוונות המספקות לבני נשים, מספקות בדרך כלל גם חזיות פוש אפ סקסיות, גרביונים איכותיים ונועזים, תחתונים סקסיים וביריות בצבעים שונים. בכך תוכלי להרגיש סקסית למשוך את בני המין השני ולהיות ייחודית ונועזת יותר בחדר המיטות.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם