ביטקוין בשנת 2020

ביטקוין בשנת 2020 מה הכיוון?

ביטקוין הוא מטבע ווירטואלי אשר יצר בעבר הרבה מאד הפתעות וערכו עלה לערכים מטאוריים אשר הפתיעו רבים. לאחר מכן הייתה תקופה של ירידה והתייצבות. קראו בהרחבה מה זה BTC.

ביטקוין בשנת 2020 מה הכיוון?

בתקופה האחרונה ניכרת ירידה של אחוזים בודדים בערכו של מטבע זה ולאור התהפוכות והבעיות החמורות בעולם עקב נגיף הקורונה, קיימת סבירות גבוהה שערכו של מטבע זה ימשיך לרדת לאורכה של שנת 2020.

ערכו של הביטקוין ימשיך לרדת עד שתהיה יציבות פיננסית עולמית, לאחר שתהיה רגיעה במספר הנדבקים במחלה זו. ברגע שיתחילו בייצור המוני של חיסונים וייחסנו את האוכלוסייה, מסלול החיים בארץ ובכל העולם, ישוב לפעול כפי שפעל לפני פרוץ המגפה העולמית. 

רק בשלב עתידי זה, קיים סיכוי שערכו של המטבע יתחיל לעלות שוב וערכו ינסוק לכיוון הרמה הגבוהה שבה היה שרוי המטבע בינואר – פברואר 2020.

ערכי הבסיס של הביטקוין

ערכי הבסיס של הביטקוין בשנים האחרונות היו נמוכים מאד בתחילת הדרך ואיש לא האמין שהמטבע הזה יהיה בעל ערך כספי משמעותי. הנסיקה שלו לפני כשנה הפתיעה מומחים רבים בארץ ובעולם ולכן גם כשערכו ירד לאחר כמה חודשים, הוא היה גבוה יותר מערכו הבסיסי, הקליקו למידע נוסף.

ההערכה היא שלא תהיה צניחה משמעותית של מטבע זה, הוא לא יחזור לערכים הנמוכים הבסיסיים שלו, אך לאחר הרגיעה הוא יתפוס מקום טוב באמצע.

קיים סיכוי סביר שבעוד כחצי שנה או שנה כאשר העולם יחזור לתפקד באופן הראוי, הטיסות יתקיימו בקצב מסחרר ויתקיימו כל האירועים המתוכננים ברחבי העולם, גם הביטקוין יעלה את ערכו.

לא מדובר בעלייה חדה, אלא בעלייה מינורית כך שמטבע זה ישמור תמיד על ערך ייחודי מול המטבעות האחרים, לאור העובדה שהוא היה פורץ המחסום הפסיכולוגי והמטבע הווירטואלי הראשון.

מעקב אחר תנודות המטבע 

מי שעוקב לאורך השנים האחרונות אחר התנודות של מטבע זה, לא היה מופתע מהירידה בערכו של המטבע בשנת 2019 ולכן גם אינו מופתע מההשפעה הרבה של המשבר העולמי על המטבע, כיוון שהיה חשש שהירידה בערכו תהיה הרבה יותר משמעותית.

> קראו גם https://www.calcalist.co.il/home/0,7340,L-3704-208195,00.html

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »