האם ניקוב חורים ילדות ומתבגרות

האם ניקוב חורים שונה בין ילדות לבין מתבגרות

הנה הגיע הרגע שבו הילדה הקטנה שלך שולחת את ידה אל אוזנייך המעוטרות בעגילים ומיד מסתקרנת מהניצוץ המרהיב ששולחים העגילים לכול עבר. ילדות קטנות מתחילות להתגנדר ולהפוך לנסיכות – כבר בגיל קטן, בעוד שהצורך שלהן להתקשט בסיכות, שמלות, תכשיטים ושאר פריטים נוצצים – נראה ממש כשהן פעוטות.

מי שתרצה לנקב אוזניים לילדה הקטנה, תוכל לעשות זאת מגיל מסוים, תלוי בהמלצת הרופא. עגילים לאוזניים צריך להתאים לגיל הילדה כמו גם שיש לבחור עגילים מיוחדים אנטי בקטריאליים המתאימים לילדות, הקליקו לדוגמאות והסברים.

אבל מה ההבדל בין ניקוב אוזניים לנערות, לבין ניקוב אצל ילדות?

בתחילה חשוב לדעת כי אצל פעוטות: האוזניים עדיין רכות בעוד שאוזן היא דבר רגיש שנוטה לדמם. ובכול זאת רופאים מסבירים שניקוב אוזניים בכול גיל הוא אותו הניקוב עם אותן תוצאות. ובכול זאת מומלץ לבצע את הפעולה רק כאשר הילדה בוגרת ומודעת למשמעות של ניקוב אוזניים. אחת הדרכים שניתן להתמודד עם הסוגייה היא ביצוע ניקוב ללא אקדח. אם מדובר בנערות, בדרך כלל הניקוב יהיה כמו של מבוגרים עם אקדח. ובכול זאת יש להקפיד כי הוא נעשה בצורה מקצועית וסטרילית.

איך מנקבים חורים באוזניים לילדים וילדות קטנים?

כיום, חנויות עגילים שמתאימות לילדות מציעות ניקוב עדין יותר עבור פעוטות. באמצעות המקצועות של חנויות כאלה – המציעות עגילים נוצצים היפו אלרגניים לילדים קטנים – אפשר לבחור עם הילדה את העגילים שהיא רוצה, לעבור את התהליך בקלות ובעדינות ובכך לנקב אוזניים כבר מגיל שנה ומעלה.

אם תחפשו חנויות עגילים באינטרנטי: תגלו כי ישנם אתרי אינטרנט שמציעים את הדרך לנקב את העגיל הראשון של הילדה תוך אנשי מקצוע עמם ניתן לקבוע פגישה לניקוב חורים באוזניים, בצורה עדינה ללא כאבים או טראומות, למידע נוסף הקליקו.

לסיכום, אם אתם רוצים לדעת מהו הגיל המתאים שבו אפשר להעניק עגילים מיוחדים לפעוטה שלכם, רצוי לשם הביטחון להתייעץ עם רופא משפחה ורק לאחר מכן לפנות אל מומחים בחנויות תכשיטים ועגילים מספקים שלל עגילים לילדים ושיטות נעימות לניקוב אוזניים.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סמארט מגזין

סמארט מגזין

היום רוב האנשים כבר לא קוראים עיתונים או לא מקשיבים לחדשות ברדיו או בטלוויזיה, היות והאינטרנט מהווה פלטפורמה הרבה יותר נוחה והרבה יותר נגישה. כל

קרא עוד »