סיגריה אלקטרונית

נוזלים לסיגריה אלקטרונית – כל מה שצריך לדעת

בשנים האחרונות מודעות הציבור בכל הנוגע לעישון סיגריות אלקטרוניות הולך וגדל. מעשנים רבים שסובביהם סובלים מריחות העשן, מכורים שרוצים להימנע מעישון עקב מצבם הבריאותי אך לא מצליחים, שמחו לשמוע על הבשורה שהגיעה בשנים האחרונות – הסיגריה האלקטרונית.

מעשנים רבים חווים תופעות לוואי שונות המזיקות לבריאות כמו סחרחורות בעיות בכבד, בריאות ובפעילות הלב. כמו כן, אנשים רבים סובלים מריחות רעים שנודפים מהם עקב העישון. בנוסף, ככל שעוברות השנים ומודעות הציבור על סכנות העישון עולה, גם העלויות עולות. משרדי הבריאות והרשויות עושים הכול בכדי למגר את רעת העישון ומעלים את סכומי המיסים, כך שעישן בהחלט יכול לגרום לנזקים כלכליים קשים.

כאמור, סיגריות אלקטרוניות אינן פועלות על טבק כי אם עם נוזל מילוי. נוזלים לסיגריה אלקטרונית מופיעות במגוון עצום של טעמים המיוצרות על ידי חברות שונות וברמות ניקוטין שונות. אז הנה כל מה שצריך לדעת על נוזלים לסיגריה אלקטרונית.

בריאות

כאמור, ציבור גדול של מעשנים בחר לעזוב את הסיגריות הרגילות לטובת עישון סיגריה אלקטרונית. הסיבה העיקרית שהביאה לכך היא עניין הבריאות. נכון, קיימים מחקרים המתריעים על כך כי ייתכן שגם בסיגריות האלקטרונית קיים סיכון בריאותי כלשהו, אך גם הם אומרים כי מחקרים אלו עדיין אינם מוכחים דיים.

טעמים

במשך השנה, חברות רבות החלו לייצר נוזלים לסיגריות אלקטרוניות. נוזלי המילוי מיוצרים בטעמים שונים. קיים כיום מבחר עצום של טעמים שונים בנוזלים לסיגריות אלקטרוניות

ניקוטין

בנוסף לטעמים, תוכלו למצוא בכל נוזל כמות שונה של ניקוטין או לחילופין, תוכלו לרכוש נוזלים לסיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין כלל או למלא בהם את הכמות המועדפת עליכם. רמות הניקוטין בדרך כלל הן בין 3 – 24.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם