מחסומים לאירועים – לשם מה אנחנו צריכים את זה?

מחסומים לאירועים – לשם מה אנחנו צריכים את זה?

כל מי שביקר באירוע בשטח פתוח, בין אם זה פארק, גן, חוף ים, רחוב, כיכר או כל מקום אחר, יכול היה לשים לב, שסביב המקום ישנם מחסומים. אלה אמורים לייצר הפרדה בין מתחם האירוע למתחמים חיצוניים, הפרדה בין אנשים שמורשים להיכנס אל המקום לכאלה שלא. 

מחסומים לאירועים יכולים לשמש אותנו בצורות שונות. אלה יכולים להיות מחסומי לחץ שנשתמש בהם להפרדה חיצונית, כלומר בשביל למנוע כניסה של גורמים זרים לאירוע, וכן בשביל לתחם היטב את שטח האירוע, וכן המחסומים יכולים לשמש אותנו בתוך המתחם עצמו. למשל, אם אנחנו רוצים לייצר אזור הפרדה בין הפעלות שונות, אזור הפרדה בין גורמים שונים, וכן אם אנחנו רוצים לייצר הפרדה בין נשים לגברים, ילדים ומבוגרים ועוד. 

לפני שנסביר כיצד בוחרים מחסומים בצורה נכונה, צריך להדגיש, לעיתים המחסומים לבד לא יספיקו, ולכן אנחנו צריכים להיעזר באמצעים נוספים, בין אם זה שלטים, בין אם זה שומרים או כל דבר אחר שיכול לאפשר לנו לייצר הפרדה אופטימאלית ואפקטיבית. 

כיצד בוחרים מחסומים לאירוע

ראשית, אנחנו צריכים לאפיין את הצרכים של האירוע וכן של המקום. זאת בשביל שאנחנו נוכל לדעת באילו סוגי מחסומים אנחנו צריכים להשתמש, כיצד נוכל להציב אותם במקום בצורה בטוחה ואיך הם יכולים לשרת אותנו. 

שנית, חשוב שנבחר מחסומים שאפשר להציב אותם בצורה פשוטה, בטוחה ונוחה, שלא יגרמו אי נוחות ושאיש לא ייפגע מהם. 

שלישית, אנחנו צריכים לבחון את כמות המחסומים שברצוננו להציב, על מנת שנוכל להשתמש בהם בצורה יעילה ונוחה. 

ארבע, מאחר ומחסומים הרבה פעמים יכולים לשנות את העיצוב במקום, רצוי שנבצע השכרת מחסומי לחץ שמתאימים לסגנון שלו וכן כאלה שנוכל להציב עליהם פריטים שישתלבו עם העיצוב בסביבה. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »