חציר לארנבים

חציר לארנבים – איך בוחרים בצורה נכונה

רבים בוחרים לאמץ ולגדל כלבים או חתולים בתור חיות מחמד. זה נחשב לדבר טבעי לחלוטין, ואף אחד לא מופתע מכך. לעומת זאת, אחרים בוחרים לאמץ חיות מחמד אחרות, בפרט אם יש ילדים בבית ורוצים לספק להם חוויה מעט שונה בכל מה שקשור לטיפול בחיות מחמד וכן בהיבט של לגדול לצידם. 

אחת החיות האהובות על ילדים רבים, הוא ארנב. אנחנו יכולים למצוא לא מעט הורים אשר בוחרים להביא במתנה ארנב לילדיהם, בפרט אם מדובר בבית פרטי אז אפשר לגדל אותו בחצר. כמו כן, בלא מעט גני ילדים נהוג לקיים פינת חי המכילה גם ארנב לצד חיות מחמד אחרות. 

בשביל לגדל ארנב בבית, בגן או בכל מקום אחר, יש צורך לספק לו את התנאים הטובים ביותר. לשם כך בדיוק צריך לקנות חציר המיועד לארנב. לפני שנסביר כיצד קונים חציר לארנבים בצורה נכונה, חשוב להבין למה בכלל הארנב צריך אותו. 

לשם מה יש צורך בחציר ואיך קונים אותו

חציר ארנבים הוא חומר אכילה עשיר מאוד בחלבונים ויש לו טעם מתקתק. זו הסיבה למה ארנבים מאוד אוהבים לאכול אותו. אפשר לשים להם בפינה שלהם או בפינות אחרות בשטח בו הם נמצאים, חציר בכמויות שונות והארנב כבר ידאג לאכול אותו. ישנם אנשים שבוחרים לשלב בין סוגים שונים, זאת על מנת שהארנב יקבל את כל המרכיבים הרלוונטיים עבורו וכן בשביל שהוא לא יתרגל לסוג טעם אחד ספציפי. 

ישנן דרכים שונות לקנות חציר לארנב. ההמלצה היא לגשת כמובן לחנות שמתמחה בכך, חנויות ציוד לבעלי חיים, לבחון את סוגי החציר והמרכיבים שלהם, להתייעץ עם אנשי המקצוע במקום ולהחליט, בין היתר על פי גילו של הארנב וכן על פי מצבו הרפואי איזה חציר נכון עבורו. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »