איך ניתן להוציא אזרחות פורטוגלית?

אזרחות פורטוגלית

ישראלים רבים שואפים לקבל דרכון אירופאי. אם כי יש מדינות אשר קשה עד בלתי אפשרי לקבל את האזרחות הנכספת. לעומת זאת בכל מה שקשור למדינת פורטוגל העסק עשוי להיות קל ופשוט יותר. וזאת בתנאי שיש לכם דרך להוכיח את הקשר שלכם למגורשי ספרד ולקהילה היהודית בפורטוגל. כן, החוק הפורטוגזי מקנה את הזכות לכל יהודי מצאצאי גולי ספרד אשר היו גם בפורטוגל לקבל דרכון.

כיצד מוציאים אזרחות?

כדי לקבל את האזרחות נדרשים המבקשים להוכיח קשר לקהילה היהודית. כמו כן נדרש המבקש להגיש מסמכים שונים אותם הוא יכול להגיש בהיותו כאן בישראל. בקשתו נבדקת ובמידה ואכן ההוכחה שלו התקבלה הוא יקבל את האזרחות הפורטוגלית הרצויה לו. שימו לב כי ביחס לאזרחות ספרדית שאף היא ניתנת בגין גירוש ספרד מדובר על תהליך קל ופושט מאוד אשר אינו מצריך הרבה מאוד השקעה. לשם השוואה נציין שעבור הוצאת אזרחות ספרדית יש להגיש בקשה דווקא כאשר נמצאים בספרד, יש ללמוד את התרבות המקומית ואת ההיסטוריה של המדינה, וגם להכיר את השפה. אין ספק שכל הדרישות הללו מפחיתות בצורה משמעותית את מספר הישראלים אשר מצליחים להוציא אזרחות ספרדית.

איך מוכיחים קשר?

כאמור יש להוכיח כי הנכם צאצאים למגורשי פורטוגל. מהם ההוכחות הקבילות? כיצד ניתן להשיג אותם? כדי להצליח בכך חשוב למצוא חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום של הנפקת אזרחויות וליווי ישראלים בתהליך הנפקת האזרחות. חברה מקצועית תוכל לתכנן יחד עם מגיש הבקשה את התהליך, למצוא את האישורים ואת ההוכחות הקבילות ולצאת לדרך יעילה ומהירה יותר. במרבית המקרים יהיה מדובר על תהליך מזורז אשר מתנהל ביד מקצועית אשר יודעת מה לעשות ואיך לפעול על מנת לזרז את הבקשה.

העלויות והשירות

נכון, מדובר על שירות שכרוך בתשלום. כדי לקבל את השירות עבור הוצאות אזרחות פורטוגלית או אזרחות אירופאית יהיה עליכם לשלם סכום מסוים. אך במרבית המקרים התשלום הזה מוכיח את עצמו, כשווה כיוון שהוא מייעל תהליכים ומאפשר למבקשים לקבל את האזרחות הנכספת במהירות רבה וללא עיכובים מיותרים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חיתוכי נייר – הופכים כל עבודת יצירה לכיפית ומהנה
חיתוכי נייר הם רעיון מבריק עבור מי שמעוניין להכין ברכות יוצאות דופן, אלבומי תמונות או עבודות מושקעות,...
קרא עוד »
יונ 24, 2020
שוברים לארוחת בוקר – להתפנק בארוחת בוקר מפנקת
ארוחת בוקר היא הארוחה הכי חשובה ביום ובכל זאת רבים פוסחים עליה בשל הלחץ היומיומי שאנו נמצאים בו. מלבד...
קרא עוד »
מרץ 28, 2021
חשיפת הצעיף: עובדות מפתיעות שכדאי לדעת על עיצוב הגוף
עיצוב הגוף עלה בהתמדה לבולטות, ומייצג את החלוץ של השינוי האסתטי. עם זאת, כפי שקורה לעתים קרובות...
קרא עוד »
אוק 09, 2023