לשמור על המנגל שלך

איך לשמור על המנגל שלך לאורך זמן

כולם יודעים שאחד מהבילויים החביבים על ישראל הם קיום ברביקיו בחצר הבית, בעוד שגריל גז טוב ואיכותי של TOOLMAN יכול לשפר באופן משמעותי את טעם הבשר, כמו גם טעמם של ירקות ושאר פרודוקטים אותם צולים באהבה.

המנגל או גריל הגז שתרכשו, חייב להישאר תקין וזמין כל הזמן וזאת כדי שתוכלו להשתמש בו ללא תקלות בעת אירוח או ארוחות משפחתיות.

כיום ישנם מנגלים מסוגים שונים באיכויות משתנות, כמו גם מעשנות הפחמים למשל ושאר אביזרים וציוד לברביקיו. אבל כיצד שומרים על המנגל תקין ועמיד לאורך זמן? הנה כמה טיפים טובים:

ניקוי הגריל לפני השימוש – כדי שהגריל יהי נקי לפני השימוש, יש להכין חצי בצל ומזלג ארוך שניתן לקחת מכלי הששת שנמצאים כמעט בכל מטבח. את הבצל יש למרוח על גבי הרשת: מה שמונע מהבשר להדבק. בכך הצלייה תהיה איכותית יותר והגריל יתנקה בצורה טובה.

ניקיון בסוף השימוש – כדי לשמור על הגריל שלכם, יש לנקות אותו בסוף כל שימוש. אם סיימתם להכין ולצלות את המוצרים על הגריל: חשוב לא לכבות אותו אלא לכסות את רשת הצלייה בנייר אלומיניום תוך הגברת הטמפרטורה לחום מקסימאלי. כעת יש להמתין רבע שעה ולאחר מכן לגרד את החלק העליון של הגריל באמצעות מברשת טובה ואיכותית. בכך הגריל ישמר נקי ואסתטי.

בחירת אביזרים מתאימים – רצוי לבחור אביזרים מתאימים למנגל כמו מברשת טובה לניקוי שאינה עשויה מפלדה אלא מחומרים ייעודים שהועדו לניקוי גריל גז. בחרו סט צלייה טוב שלא יגרום לחלודה או יחליד, תוך בחירת גריל גז שמתנקה בקלות.

שימוש במכסה – בחרו גריל גז עם מכסה נירוסטה מתאים. המכסה ישמור עליו נקי ומוגן כמו גם יאפשר צלייה נכונה יותר והכנת בשר או כל מאכל אחר בקלות.

איזון ויציבות – גם כאשר אתם נמצאים בבית וגם כאשר אתם יוצאים אל הטבע, יש לאזן את הגריל על הקרקע כך שלא ייפול ויינזק. באמצעות בחירת מנגל איכותי – תוכלו ליהנות מגריל איכותי יציב וכזה שיש בו תאים ואביזרים שמסייעים לקיים מנגל כיפי ויעיל!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם