מניעת הריון - איך לעשות את זה בלי להזיק לגוף

קישוטי ציפורניים

קישוטי ציפורניים הינם אחד הטרנדים החזקים ביותר בתקופה האחרונה. נשים רבות בוחרות לעטר את הציפורניים שלהן בקישוטים רבים ומגוונים המוסיפים נופך חדש ללק הג'ל הרגיל והמקובל. קישוטי ציפורניים יכולים להגיע בדמות מדבקות מיוחדות, אבנים בגדלים שונים וכמובן עיטורים הנעשים בעזרת לק בצבעים שונים. מניקוריסטית מקצועית יודעת כיצד לעטר את הציפורן באופן מיוחד אשר ימשוך את תשומת ליבם של אנשים רבים.

זה הזמן להזמין תור למניקוריסטית ברחובות >>>

סוגי קישוטי ציפורניים

בשנים האחרונות ניתן לראות כי תחום קישוטי הציפורניים הולך ותופס תאוצה וכי סוגי הקישוטים הפכו למגוונים יותר מאשר בעבר. במידה ואת מחפשת דרך ייחודית לגרום לציפורנייך להיראות מעט שונה הנה מספר דוגמאות:

  • אבנים- זוהי אחת מדרכי הקישוט הוותיקות ביותר. על מנת להוסיף ייחודיות לציפורן ניתן להדביק עליה אבנים קטנות המספקות לה מראה ייחודי ונוצץ. את הקישוט ניתן להדביק רק על ציפורן אחת בכל יד בכדי ליצור מראה מגוון יותר או על מספר ציפורניים.
  • מדבקות- טרנד אשר נכנס לשוק בשנים האחרונות ומהווה אפשרות מצוינת ליצור מראה מעניין על הציפורן ללא מאמץ גדול מידי מצד המניקוריסטית הינו הדבקת מדבקות. מדבקה מאפשרת לך ליצור כל מראה העולה בדמיונך ולהביא אותו לידי ביצוע.
  • ציור- ישנן מניקוריסטיות אשר מייצרות מראה ייחודי של הציפורן על ידי ציור עליה. הציור לרוב נעשה על ידי לק בצבע שונה והוא מאפשר ליצור מגוון רחב של צורות ודוגמאות ועדיין שומר על מראה מבריק ואיכותי הנשמר לאורך זמן.

תתפנקי והזמיני לעצמך תור לבניית ציפורניים ברחובות >>>

כיצד לבחור קישוט

ישנם קישוטים רבים ומגוונים ולעיתים הבחירה הופכת קשה. על מנת לבחור נכון החליטי תחילה מהו המראה הכללי אותו את רוצה ליצור. מראה בולט המושך את העין יכול להיעשות דרך שימוש באבנים לעומת מראה עדין וקלאסי יותר שיוכל להיעשות על ידי שימוש בציור או מדבקה.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם