כדור פילאטיס – שימוש נכון לטובת הדיאטה

כדור פילאטיס

רוצים כבר בטן שטוחה וגוף הרבה יותר מוצק וחזק? אחד מן הפתרונות היותר יעילים במהלכה של דיאטה נעשה עם מעבר אל תרגילי כושר שאותם מבצעים בשיטה של פילאטיס, וכאן יש את האפשרות הנהדרת הזו של תרגול בסיוע של כדור פילאטיס שמקדם את הדיאטה בצורה זריזה למדי, (ראו דוגמא).

 

אימון מעולה לחיזוק הגוף

סוגי האימון של הפילאטיס אינם מוגבלים אל מכשירי אימון מקצועיים או אל עבודה על גבי הרצפה. אימוני פילאטיס כבר עברו מספר רב של עדכונים ושדרוגים עם מכשירי עזר שמחקים את העבודה של המכשירים ומביאים אל אימון שמגיע אל און התוצאות על ידי דרך קצת שונה. דבר זה נעשה גם על ידי עבודה עם כדור פילאטיס שאותו ניתן לרכוש בכל חנות לציוד כושר, ועם עלות די קטנה ניתן להתחיל ולבצע אימונים חשובים שמחזקים אל הליבה של הגוף ויוצרים גם מסגרת של פעילות מהנה בבית וגם את הדרך לשמור על כושר גבוה מבלי לעבוד עם ציוד כושר יקר ומסובך. לא בטוחים מה עושים עם הכדור הזה? יש לא מעט הדרכות והדגמות בכל הרשתות.

פעולה משלימה לכל דיאטה

כל מי שמבצע שינוי תזונתי על מנת להוריד המשקל יודע עד כמה זה חשוב לבצע אימוני כושר בו זמנית על מנת להדק את הגוף על ידי ביצוע של תרגילים שונים וכן להשיג אימון של כושר שמניע את הגוף וגורם לחילוף חומרים מהיר יותר שמשתמש בקלוריות ולא רק אוגר אותם לשימוש עתידי שאולי כלל לא יבוא. אם עושים אימוני פילאטיס וגם נכנסים אל משטר אכילה הרבה יותר קפדני יכולים לראות גם את הגוף נעשה הרבה יותר חזק ומעוצב, וגם את המשקל יורד בצורה הרבה יותר אפקטיבית מאשר ללא אימון גופני.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סטינג TV – התעדכנתם כבר?
הטלביזיה של היום הגיעה אל עידן חדש. לא פעם לקוחות היו מתקשרים אל חברות כמו יס או הוט ודורשים לשלם רק...
קרא עוד »
ספט 07, 2018
איך לבחור מערכת ישיבה?
לפני שמתחדשים עם מערכת ישיבה מוצלחת, יש כמה דברים שחשוב להביא בחשבון. נסביר איך לבחור מערכת ישיבה...
קרא עוד »
אוק 11, 2021
הפקת חתונה בטבע – עצות והמלצות
בכל פעם שמתקיימת חתונה באוויר הפתוח, לטבע יש חוקים משלו, ויש לזכור אותם תמיד. "בבקה הפקות" הבינו איך...
קרא עוד »
מרץ 21, 2022