מגן שיניים

מגן שיניים לאומנויות לחימה – כך תגנו על הפה שלכם

בשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שמתעניינים בתחום של אומנויות לחימה. ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי אומנויות לחימה שונות, כך שכל אחד יכול למצוא את הנישה שהכי מתאימה לו. בכל מקרה, חשוב לזכור כי לא מדובר כאן על עוד סוג של ספורט או חוג, אלא על אומנות לחימה. לכן חשוב להגיע לכל שיעור עם לבוש מתאים וציוד עזר שנועד להגן על הגוף שלכם. בחלק מסוגי אומנויות הלחימה יש צורך בכפפות אגרוף ומגני שוקיים, באחרים חשוב להקפיד על מגני אשכים, אך כמעט בכולם יש צורך להצטייד במגן שיניים. אף אחד לא היה רוצה לחטוף נגיחה או אגרוף לפנים, אבל תאונות קורות וחבל שתשלמו עליהן עם השיניים שלכם. לכן חשוב לא לוותר על מגן שיניים איכותי ומקצועי, דבר שיכול לחסוך לכם לא מעט כסף אצל רופא השיניים.

מגן שיניים לאומנויות לחימה – כדאי להכיר

היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של מגני שינים, כאשר המחיר יכול לנוע בין כמה עשרות שקלים למגן פשוט ובסיסי, לבין כמה מאות שקלים למגן מקצועי שמעניק הגנה מושלמת. כמובן שכל אחד חייב להתחשב במגבלות התקציב שלו, אך חשוב להבין כי ללא מגן שיניים איכותי, אתם עלולים למצוא את עצמכם ללא שיניים קדמיות. תאונות יכולות לקרות בכל מקום, אבל כאשר מדובר על אומנות לחימה, ישנה סבירות גבוהה כי בשלב כזה או אחר תחטפו בעיטה לפנים. הדבר כמובן יכול לקרות באמצע אימון שגרתי, ולאו דווקא באמצע קרב. במקרה כזה, יהיה מאוד חבל לגלות את המחיר שרופא השיניים שלכם יגבה ממכם עבור שתלים. לכן מומלץ להתכונן למקרה הגרוע ביותר ולהצטייד במגן שיניים ברמה הגבוהה ביותר. זוהי הדרך הטובה והיעילה ביותר לשמור על הפה שלכם ולהימנע מהוצאות מיותרות אצל רופא השיניים. חשוב כמובן להתאים את מגן השיניים לפה שלכם, היות וקיימים דגמים רבים הן לילדים והן למבוגרים.

לסיכום, מגן שיניים כחלק מציוד לאומנויות לחימה הינו פריט הכרחי שאין לוותר עליו בשום מחיר. לא חשוב אם מדובר על חוג לילדים או שיעור לבוגרים, בכל מקרה חשוב לדאוג לגוף שלכם.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סמארט מגזין

סמארט מגזין

היום רוב האנשים כבר לא קוראים עיתונים או לא מקשיבים לחדשות ברדיו או בטלוויזיה, היות והאינטרנט מהווה פלטפורמה הרבה יותר נוחה והרבה יותר נגישה. כל

קרא עוד »