נרות ריחניים

נרות ריחניים – התקשרו מהסיקסטיז וביקשו שתשלחו להם גם

אפילו אנשים שעדיין לא נולדו בסיקסטיז מתגעגעים לתקופה המיוחדת ההיא. תקופה של תמימות, של תום, של נעורים ואהבה וסטייל שלא היה כמותו עד אז (וגם לא מאז). אחד מסימני הרטרו הנעימים ביותר הוא חזרתם למרכז התמונה של נרות ריחניים. אין ספק שאם מישהו יכול היה להתקשר אלינו מהעבר, בטוח שהיו מבקשים שנשלח מהנרות המופלאים הללו, גם להם. 

עובדת סוד הקסם של הריח הטוב 

אומרים שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח, אבל מרבית האנשים ייטיבו לזהות את ההבדל בין נרות ריחניים מאיכות גבוהה ובניחוח נהדר לבין ריחות, אין נאמר, הרבה פחות טובים. במוח שלנו יש מרכז מסוים שבו חבויים להם זיכרונות ומקום מופלא שבו נשמרים במיוחד הזיכרונות של הריחות. למעשה, אין כמו ריחות טובים כדי להכניס אותנו לאווירה נהדרת, לנוסטלגיה, להציף זיכרונות טובים או תחושות טובות. זו בדיוק הסיבה שכולנו אוהבים מאוד את הזיכרונות עם הריח של הבית. כך שכל מי שרוצה להרגיש טוב ונעים ומי שמעוניין להשרות בסביבתו אווירה מקסימה, יוכל להשיג כל זאת ובקלות, בעזרת נר אחד או כמה נרות עם ריח. זו לא דעה, זו עובדה. 

תנו לעצמכם/ן את הניחוח במצב רוח שלכם 

כעת, זה הזמן שלכן או שלכם להעשיר את סביבתכם בבית או במשרד או בכל מקום שבו אתם עובדים, עם נרות ריחניים במצב רוח שלכם. מתחשק לכם ריח ניחוח של פריחה? ואולי ריח מופלא של ווניל? תחשק לכם להמריא על כנפי הריח לארצות טרופיות מרוחקות או להרגיש אקזוטיקה מפנקת? פשוט בחרו את הנרות בריח שמתחשק או הפעילו דיפיוזר חשמלי שיפזר ריח נעים בחלל הבית או המשרד. ואגב, יש גם נרות שמלבד ניחוח מופלא גם מרגיעים מצבי רוח ואף מסלקים חרקים מזיקים, יתושים וכדומה. 

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »