סתימה בביוב – 5 דברים שחשוב לדעת

סתימה בביוב - 5 דברים שחשוב לדעת

כל אחד מכיר את הרגע הנוראי הזה, שבו מנסים להוריד את המים באסלה אבל המים לא יורדים. במקרה הטוב, המים יתערבלו בתוך האסלה, ולאחר מכן ירדו בקצב איטי במיוחד. במקרה הפחות טוב, המים יעלו למעלה וישפכו מחוץ לגבולות האסלה. מדובר על מצב שברוב הפעמים יוצר תגובות אוטומטיות של לחץ וחרדה, היות ואף אחד לא היה רוצה שהבית שלו יוצף בביוב. כמו כן, סתימה בביוב יכולה להתבטא גם במים שאינם יורדים מספיק מהר בכיור או באמבטיה, דבר שללא ספק מעיד על סתימה מסוימת במערכת הביוב. כאשר מדובר על סתימה שטחית יחסית, ניתן לטפל בה צורה עצמאית באמצעות שימוש בפומפה ובחומר ייעודי שנועד כדי לפתוח סתימות. אך במידה ומדובר על סתימה עמוקה יותר במערכת הביוב, יש צורך להזמין איש מקצוע כמו חברת Plumbmaster.

סתימה בביוב – מספר דברים שחשוב לדעת

כאמור, ברגע שאתם מגלים סתימה בביוב, חשוב לא להילחץ! בדרך כלל, מדובר על סתימה שטחית שנוצרה כתוצאה מהצטברות של שערות או לחילופין משימוש לא נכון באסלה. אנשים רבים נוטים להוריד באסלה הביתית שלהם מגבונים לחים ומוצרים נוספים שלא נועדו לכך. כתוצאה מכך, נוצרת סתימה ויש צורך לשחרר אותה. לכן השלב הראשון יהיה לנסות לפתוח את הסתימה לבד, באמצעות שימוש בחומרים ייעודיים ובפומפה. במידה וזה לא עוזר, יש צורך להזמין איש מקצוע מנוסה ומקצועי, שיוכל להגיע אליכם תוך זמן קצר ולטפל בבעיה תוך כדי שימוש בציוד החדיש ביותר. בעלי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר, יגיעו אליכם כשהם מצוידים בביובית, אשר נועדה כדי לשאוב את כל הביוב מהמערכת, ובכך לאפשר תיקון של התקלה וניקוי יסודי של כל המערכת מבפנים. מומלץ לשים לב שמזמינים אינסטלטור מיומן ומקצועי, בעל כל האישורים והרישיונות המתאימים, היות וטיפול לקוי עלול לגרום ליותר נזק מתועלת. אינסטלטור רציני יגיע אליכם עם כל הציוד המקצועי והחדיש ביותר, כולל מצלמה מיוחדת שנועדה לבחון את המערכת מבפנים.

לסיכום, סתימות ביוב עלולות להתרחש בכל מקום ובכל שעה. חשוב לטפל בהן במהירות האפשרית באמצעות שירותי ביובית 24 שעות, במטרה למנוע החמרה של המצב וריחות לא נעימים בכל הבית.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לימודי שמאות מקרקעין – האם זה מתאים לכם?
חושבים על האפשרות לעשות שינוי בקריירה בשל חוסר שביעות רצון שקשורה בשכר או בפן המקצועי? יש סיכוי לא רע...
קרא עוד »
מאי 16, 2021
טבעות וינטג'
טבעות וינטג' הן לא עוד סתם טבעות, הן בעלות מראה מדהים, יוצא דופן ומעידות רבות על טעמו המשובח של מי...
קרא עוד »
מרץ 09, 2021
מכונות משחק סימולטורים – כל מה שצריך לדעת כדי לנצח במכונות משחק סימולטור
מכונות משחק סימולטורים קיימים בהרבה מקומות. אנחנו יכולים לפגוש אותם במרכזי משחק המיועדים לילדים...
קרא עוד »
יול 07, 2021