עיצוב ריצוף לבית

חיפוי באמצעות אבנים – כל מה שצריך לדעת

לעולם לא תראה את רצפת האבנים שלך זהה לזה של השכן. היופי באבן טבעית הוא ששני חלקים אינם זהים אף פעם. לכל פיסת אבן מאפיינים טבעיים משלה כמו צבע, ורידים וסימנים, כמו גם קשיות ונקבוביות. הרצפה שלך באמת ייחודית ואינדיבידואלית לחלוטין.

התהליך

רצפת אריחי אבן טבעית מתחילה בפיסות אבן ענקיות שנחצבו מהאדמה והועברו למפעלים שם הם נחתכים ללוחות דקים. כל לוח שונה, ומציג את השפעות המסלול הפיזי של ההיסטוריה העתיקה שלו. לאחר מכן חותכים את הלוחות באריחים בודדים. כל אריח שנחתך מאותה לוח עשוי להיראות שונה לחלוטין מהאריח הבא. ורידים והתגבשות עשויים להיות מצויים בשפע באחד, ובאחר אינם קיימים. המראה עשוי להשתנות בין אריח לאריח, אך זה רק מוסיף לאלגנטיות, וקסם של אבן טבעית, כפי שניתן למצוא באתר אלסיני שיש ואבן.

רצפות אבן אינן עקביות

יש לצפות לוריאציות שונות באבן טבעית, ולמען האמת אנו נהנים מהן, כך שהדגימות שתצפו באולם התצוגה שלנו יכולות להיות בעלות דפוסי וריד שונים או וריאציות צבע שונות בהשוואה לאבן המותקנת בביתכם. כמו כן, אנא זכרו כי לא תוכל לבחור ביד כל אריח באבן הטבעית שלך. עם זאת, אם אתה מודאג לגבי המראה הסופי, מומלץ שתעבוד עם סוכן המכירות שלנו בכדי להגיע לתצוגה מקדימה של מדגם מהאריח שיותקן בפועל, לפני ההתקנה הסופית. עליכם להיות מודעים לכך שסימונים, קווים, ורידים והתגבשות לא סדירים אינם סדקים או פגמים, אלא חלק טבעי מיופייה של האבן. חשוב על כולם כעל "האישיות" של הרצפה שלך.

בנוסף, אם בחרתם שילוב של מוצרי אבן טבעית, באותו צבע וסוג האבן, לאזורים שונים בביתכם, הם לא יתאימו זה לזה, ואף אריח אבן טבעי לא יהיה בעל משטח חלק לחלוטין, בדקו כאן. גם לאחר ליטוש האריחים יתכנו שבבים או בורות קטנים שעשויים להיראות בתאורה שונה. בהיותו מוצר טבעי, אריחי אבן טבעיים ישתנו יותר בעובי, ברכות ובאורך לעומת אריחי קרמיקה מעשה ידי אדם. כתוצאה מכך, לאחר שתותקן אריח האבן הטבעי שלך, הוא לא יהיה משטח חלק לחלוטין מאריח לאריח.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »