רישום סימן מסחר - כמה זה עולה

רישום סימן מסחר – כמה זה עולה

עבור סימנים מסחריים בעולם כולו, משרד הפטנטים והסימנים המסחריים הוא המקום הראשון ללכת אליו, כדי לרשום את סימן המסחרי או סימן השירות שלכם וכך, להגן עליו מפני שימוש אחר על ידי גורמים אחרים.

רישום סימן מסחר – כמה זה עולה

כמה שלבים קיימים בעת הגשת פטנט או כל רעיון אחר שעלה לכם לראש. סימן רשום יגיע אחרי תהליך מעט בירוקרטי, אשר בסיומו, תוכלו סוף סוף להנות ממוצר ומפטנט השייך לכם בלבד ועליו יחולו כל המשמעויות המשפטיות.

רישום סימני מסחר, נועד כדי להבטיח שהמוצר או העסק שלכם, עם השם המסוים שלו, יוכל להתקיים בצורה טובה וללא על בעיה של גניבה או חשש מגזל.

כמה עולה רישום סימן מסחר?

העלות הראשונה שלכם עבור יישום של סימן מסחרי יכול השתנות ממשרד עורכי פטנטים כזה לאחר. קודם כל ולפני רשימת הסימן המסחרי שלכם, ביצוע חיפוש יסודי בסימני מסחר אחרים שבקשתם נרשמו. 

מעבר לכך, לא רבים יודעים אבל אתם בעצמכם, יכולים לבצע את החיפוש ללא עלות באמצעות מערכת חיפוש סימני המסחר של החברות העוסקות בסימונים אלו.

עורך דין לענייני רישום סימני מסחר

אולי, בין היתר, תרצו גם לשכור עורך דין שיעשה את החיפוש הפטנט שלכם במוסדות המאשרים, כדי לוודא שאתם לא מחמיצים סימן שעשוי להיות קרוב מדי לשלכם. 

עלות זו משתנה אם ברצונך לחפש סימנים בינלאומיים או מקומיים, והיא יכולה להגיע עד לכמה אלפי שקלים במקרים מסוימים.

מחירון רישום לסימן מסחרי

כל חברה דורשת סכום שונה לצורך כתיבה משפטית של המוצר או הפטנט שלכם. עשו סקר שוק, כדי לדעת היכן למצוא את החברה הטובה ביותר.

> קראו על קניין רוחני וזכויות יוצרים בלינק https://patents-il.co.il/our-services/intellectual-property-and-copyrights

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם