איך תתכננו את החתונה אחרי הקורונה?

אינדקס חתונות

משבר הקורונה הוביל לכך שזוגות רבים נאלצו לדחות את החתונה או להקפיא את הארגונים. עם תום המשבר, המשק צפוי לחזור לאט לאט לשגרה, ועם הזמן גם יתקיימו אירועים וחתונות. כיצד תוכלו להיערך לחתונה עם תום המשבר? הנה כמה טיפים חשובים.

אספו מידע שיסייע לכם בתכנון

תכנון חתונה לאחר ימי הקורונה חייב להיות מושכל יותר, ולו כי המשק חווה משבר כלכלי משמעותי, ועל כן סביר להניח שתקציב החתונה שלכם יהיה בהתאם. השתמשו באינדקס חתונות מוביל, בקבוצות פייסבוק לארגון חתונה ובכל פלטפורמה שיכולה לסייע לכם לארגן את החתונה על הצד הטוב ביותר. אספו המלצות לספקים, ערכו רשימה של כל הפריטים הנחוצים לכם, ונסו להיעזר בצ'ק-ליסטים ייעודיים כדי לצלוח את תכנון החתונה.

נסו להוזיל עלויות

כאמור, משבר הקורונה הוביל למשבר כלכלי במשק, ולא מעט עסקים קטנים ובעלי אולמות אירועים חוו קשיים כלכליים. עם זאת, סביר להניח כי רבים מן האורחים שלכם הוצאו לחל"ת או פוטרו, מה שאומר שייתכן וגובה המתנות יהיה נמוך יותר ממה שתוכנן. לפיכך, יש לנסות ולהוזיל עלויות, לוותר על שירותים שאינם חיוניים (למשל אטרקציות בחתונה, כמות גדולה של אלבומי תמונות, שמלה שנייה וכו'), ולמצוא דרכים לצמצם את ההוצאות באופן ניכר. אין ספק כי משבר הקורונה השפיע על כולם, וזה בהחלט משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון.

חתונת בזק זו לא מילה גסה

אחד החששות הגדולים הוא ששנה הבאה הווירוס ישוב למחוזותינו, ושוב נשהה בהסגר ביתי, שוב חתונות יבוטלו ושוב המשק יחווה מכה כלכלית עוצמתית. לכן, ברגע בו משרד הבריאות יאשר לקיים אירועים – התחילו בהכנות, קבעו תאריך וסגרו עם כל הספקים. אל תתמהמהו, ולו כדי להימנע ממצב בו הנגיף ישוב ותיאלצו לבטל את החתונה או להתחתן עם כמות אורחים מאוד מצומצמת.

 

התפרצות נגיף הקורונה בישראל הובילה לשינוי משמעותי במשק, וכן – גם בעולם החתונות. לפיכך, מוטב לתכנן את האירוע באופן מושכל, לנסות לצמצם עלויות ולקבוע תאריך בהתאם להנחיות העתידיות. מלבד זאת ולמרות המצב – נסו ליהנות מהתקופה, ולו כי מדובר בחוויה חד פעמית. מזל טוב!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הבנת עסקים חברתיים: תשובות לשאלות הבוערות שלך
עסקים חברתיים, תפיסה שדוגלת על ידי חתן פרס נובל מוחמד יונוס, הפכה יותר ויותר מוכרת כגישה רבת עוצמה...
קרא עוד »
מרץ 19, 2024
חש בפחדים וחרדות? אתה לא חייב להתמודד איתם לבד.
לא מעט אנשים, צעירים ומבוגרים, גברים ונשים, נאלצים להתמודד עם פחדים וחרדות אשר משפיעות על שגרת החיים...
קרא עוד »
מרץ 18, 2019
מגפיים אוסטרליות
מגפיים. מה היא האסוציאציה הראשונה שעולה לכם לראש לשמע המילה הזו? מגפיים גבוהות ומגפונים נמוכים, מגף...
קרא עוד »
מרץ 12, 2021