שירותי הסעות לחתונה

הסעות לחתונה – להגיע בנחת

במקרים רבים החתן והכלה גרים ביישובים מרוחקים זה מזה ולכן הדרך הנוחה ביותר להגעה של האורחים לחתונה היא באמצעות הסעות מאורגנות.

תיאום הסעה לחתונה 

כאשר החתן והכלה מגיעים מאזורים שונים בארץ, החתונה מתקיימת באחד מהישובים הללו או באמצע הדרך. בשתי האופציות ההעדפה היא לארגן שירותי הסעות לחתונה כדי להקל על האורחים, במיוחד אם יש בהם גם אנשים מבוגרים שלא לכולם יש רכבים ולא כולם מכירים את הדרכים. 

להגעה לחתונה בהסעה יש יתרונות רבים לדוגמה:

  • האורחים אינם צריכים לתאם מציאת מקומות פנויים ברכבים של חברים או בני משפחה, כיוון שבאוטובוס או במיניבוס, יש מקום לכולם על פי כמות המשתתפים שהוזמנו. 
  • האורחים אינם צריכים לדאוג למסלול, במיוחד אם זה אזור בארץ שהם לא מכירים, הנהג קיבל הדרכה והוא מכיר את הסביבה אף על פי שיש לו תוכנת ניווט.
  • המוזמנים מגיעים לנקודת המפגש שהיא חניון במקום ידוע ונוח להגעה, הם מחנים שם את הרכבים שלהם וממשיכים בהסעה המסודרת.
  • הם לא צריכים להתרגז או לאבד סבלנות בנסיעה בפקקים, הנהג המקצועי והמנוסה יודע בדיוק מה לעשות, מתי לצאת לדרך ובאילו דרכים לנסוע בבטחה.
  • הדבר נוח מאד גם לאור העובדה שכולם לובשים בגדים מאד מפוארים ולא תמיד נוח לנהוג בהם.
  • סומכים על הנהג שינהג במקצועיות ויסיע אותם באופן בטיחותי ולכן כולם מגיעים נינוחים למקום האירוע.
  • האווירה התוססת מתחילה כבר בהסעה, חלק מהנוסעים נכנסים כבר לאווירה המיוחדת ואחרים כבר שותים כדי להגיע מתודלקים ומוכנים לשמחה הגדולה. 

עדכון מידע לחברת ההסעות 

כדי שההסעה תהיה מוצלחת יש להעביר לחברת הסעות כמו לדוגמה קוויקסרביס, רשימה מסודרת כולל מספרי טלפון של האורחים שאמורים להגיע ולתאם עם כולם את השעה ונקודת האיסוף.

 

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »