קרקע חקלאית

מה האפשרויות שעומדות לבעלי קרקע חקלאית?

אם אתם בעלים של קרקע חקלאית או מעוניינים לרכוש קרקע חקלאית לחזקתכם תדעו שיש לכם מגוון של אפשרויות אשר עומדות בפניכם הנוגעות בשימוש בקרקע החקלאית. המאמר הבא יכול לסייע לכם רבות כי ניתן למצוא במאמר כמה אופציות טובות אשר ניתן לעשות עם הקרקע שלכם. חשוב שתדעו ותכירו את כל האופציות האפשריות לפני קבלת החלטה בנוגע למה לעשות עם קרקע חקלאית!

עבודות חקלאות

קרקע חקלאית ניתן להפוך לשדה ולגדל שם מה שרוצים. בהנהחה והקרקע מופשרת וניתן לשתול בה. חשוב לציין כי צריך להחזיק באישור מתאים אשר מאשר לבעל הקרקע לעסוק בחקלאות. הפיכת קרקע לשדה כרוחה בבירוקרטיה מסוימת אך זה לגמרי אפשרות טובה אשר בעתיד יכולה גם להכניס סכומים יפים של כסף כתוצאה היבול אשר מניב השדה.

בניה על השטח

קרקע חקלאית ניתן להעביר תהליך של הפשרה לבנייה. כך למעשה ניתן להעזר בשירותיו של קבלן ולבנות נכס כלשהו על הקרקע החקלאית. גם במקרה הזה יש צורך בכל האישורים המתאימים ויש תהליך בירוקרטי מסוים על מנת להביא את הקרקע למצב אשר יש אישור לבנות עליה. אך גם זו אפשרות נהדרת אשר עומדת לרשותכם, כמו כן גם אפשרות זה יכולה להניב סכומים יפים של כסף בחלוף הזמן. 

השכרה

קרקע חקלאית הינה סוג של נכס וכמו כל נכס גם קרקע חקלאית ניתן להשכיר. כלומר ניתן לפרסם את הקרקע להשכרה לתקופה של כמה שנים בה הקרקע עוברת לשימוש של אדם אחר. 

 

לסיכום, ישנם אפשרויות רבות אשר עומדות לבעלי קרקע חקלאית, חשוב להכיר את כל האפשרויות שיש ולדעת טוב יותר מה אפשר לעשות עם הקרקעלייעוץ מקצועי וליווי בתהליך, ראו לדוגמה שמאי מקרקעין בקריות!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם