מהם מותגי השעונים המובילים אצל נשים?

תעשיית השעונים עברה שינויים רבים במהלך השנים האחרונות. התעשייה לא רק מתפתחת, אלא גם מרחיבה את אופקיה. הפופולריות הגוברת של שעונים חכמים והעלייה בביקוש לשעונים באיכות גבוהה הביאו לעלייה במכירות בקרב נשים. אבל אל לנו לחשוב שנשים מעוניינות רק בשעוני יוקרה ובמותגים יקרים. נשים מעוניינות גם בשעונים במחיר סביר, שניתן ללבוש אותם עם תלבושות קז'ואל.

זוהי רשימה של מותגי השעונים המובילים לנשים: 

מותגי השעונים הפופולריים ביותר לנשים כוללים את שעוני TAG Heuer, שעוני Omega, Movado, Rolex וברייטלינג. בעוד שחלק מהאנשים מאמינים שצריך להוסיף לרשימה זו גם מותגים נוספים; אנשים אחרים מאמינים שיש הרבה מקום למותגים נוספים להיכנס לשוק כמו Casio G-shock

מהו המותג המוביל? 

מותגי שעונים שוב נמצאים באור הזרקורים. נשים מתעניינות יותר ויותר בשעונים חכמים. השוק גדל ויש יותר ויותר אפשרויות זמינות.  מותג של שעוני MICHAEL KORS קיים כבר למעלה ממאה שנה. המותג ידוע באיכותו ובאמינותו. היא מובילה את השוק במונחי שעוני נשים כבר עשרות שנים.

מייקל קורס הוא מותג שעונים יוקרתי שקיים כבר למעלה מ-100 שנה. זהו מותג השעונים הגדול בעולם והוא הפך לאחד המותגים המוכרים ביותר בעולם.

מייקל קורס קיים מאז 1885 כאשר היא נוסדה בשם "חברת מייקל". החברה הוקמה על ידי שני אחים, מייקל וצ'רלס מייקל. זה נקרא במקור "The Michael Company, Inc." אך מאוחר יותר התקצר ל"מייקל" בלבד לפני ששינה את שמו שוב ל"מייקל קורס". החברה התחילה בייצור שעונים לנשים ונודעה כמותג יוקרה בגלל השעונים היוקרתיים שלה. 

שעוני מייקל קורס שולטים באופנת הנשים כבר עשרות שנים. הם תמיד הוכרו כאחד המותגים הטובים ביותר בתחום זה, במיוחד בקרב נשים צעירות. והם לא רק כמה מותגי יוקרה במחירים גבוהים שפונים רק לנשים מבוגרות – הם מציעים גם שעונים במחירים סבירים לנערות צעירות וגם שעונים יוקרתיים המיועדים לנשים מבוגרות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
דרכון רומני לטיול שורשים עם הסבא
רוצים להכיר את השורשים שלכם ולהבין טוב יותר מהיכן האבות שלכם הגיעו? דרכון רומני לטיול שורשים עם הסבא...
קרא עוד »
פבר 06, 2019
מה צריך בשביל להדריך צ'י קונג?
אם אתם רוצים להיות מדריכי צ'י קונג, אז הדבר החשוב ביותר שצריך להיות לכם זה תשוקה לתחום הזה. מדובר...
קרא עוד »
ספט 24, 2019
מה לעשות עם השטיח בסלון בימי הקיץ החמים?
הסלון הוא החדר המרכזי בבית ולכן ישנה חשיבות גדולה לתת לו מראה ביתי ונינוח באמצעות שטיח יוקרתי. סלון...
קרא עוד »
יול 21, 2019