מחנה כדורסל

מה עושים במחנה כדורסל

אימונים מקצועיים לצד כיף והנאה צרופה. וכמובן בטיחות הילדים מעל הכל ולפני הכל.

לצד האימונים האינטנסיביים על ידי מאמן מוסמך ישנו גם את הכיף שבקבוצה. אם הילד שלכם נהנה ממשחק הכדורסל, נמצא בחוגי כדורסל או פשוט לא מוותר על משחק כדורסל עם החברים בכל הזדמנות שרק מזדמנת .

מחנה כדורסל הוא חוויה מלאת אתגר וכיף, חוויה שנחקקת בזכרונו של הילד לעוד שנים רבות של כיף והנאה צרופה.

החזון שלנו במחנה הכדורסל בפרט ובכלל הפעילויות שלנו

להעצים שחקנים ושחקניות – דרך כדורסל, לייצר הזדמנויות לילדים ולילדות לחיות. בעוצמה!

להתאמן כמו הטובים ביותר

הסטנדרטים של ילדיכם יעלו משמעותית אחרי שיחוו אימון מקצועני על ידי אחד המאמנים האישיים הטובים בעולם! אל תתפשרו, בואו ללמוד מהטובים ביותר. תשומת לב של מאמן שווה זהב ולכן אנחנו שמים דגש מרכזי על חניכה ומשוב מקצועי ומנטלי לכל אורך המחנה

מקצועיות ללא תחרות

מחנה הקיץ להתמקצעות (בקרו באתר https://www.basketballcoaching.co.il) מתאים לילדות וילדים שאוהבים כדורסל ורוצים להמשיך ללמוד ולהשתפר, לצבור חוויות קיץ משותפות מגבשות ומלמדות גם על המשחק, אל בנוסף לזאת, בעיקר על חוזק מנטלי ועל החיים.

חוויית קיץ מושלמת

מחנה הכדורסל המוביל בארץ, המדריכים הכי טובים שיש שיעשו לילדים שלכם את הקיץ החלומי ביותר! בואו להשתפר בקליעות, מסירות, חדירות והגנה באווירה הכי טובה בקיץ הזה! עם שלל חיוכים וחוויות לכל החיים.

מה ייחודי במחנה הכדורסל שלנו?

במחנה קיץ כדורסל הילד שלכם ימצא את המשחק שהוא כל כך אוהב בהדרכה מקצועית, הוא ילמד טכניקות חדשות לשחק ביתר הנאה ובאווירה טובה שעליה יהיה אחראי מאמן מוסמך. מחנות האימון שלנו בקיץ 2019 יעזרו לך לצבור יתרון מנטאלי ומקצועי משמעותי ולשנות את כללי המשחק!

שחקנים שמשתתפים במרכזי האימון של BC הופכים לשחקני כדורסל יותר טובים בעלי יכולות מנטליות גבוהות יותר.

בואו לשחק רמה אחת מעל כולם – מחנה הכדורסל המוביל בארץ

מחנה האימונים בקיץ לכדורסל ברמה אחת מעל, מתאים לילדים החל מגיל בית הספר היסודי ועד לגילאי העשרה, בכיתות המאוחרות של התיכון. נתאים את קבוצת הגיל שאליה ישתבץ לגילו / גילה של בנכם / ביתכם.

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם