מה זה עיסוי באבנים חמות?

עיסוי באבנים חמות הוא סוג של עיסוי המשתמש באבנים מחוממות כדי להגביר את זרימת הדם והלימפה. החום מהאבנים גורם להתרחבות כלי הדם, מה שיכול לסייע בהפחתת כאב ודלקת. זה גם מגביר את זרימת החמצן לשרירים ולתאים, מה שיכול לעזור להפחית עייפות ולשפר את זמן ההתאוששות.

עיסויים באבנים חמות יכולים לשמש כחלופה לפיזיותרפיה, שכן הם עוזרים לשיכוך כאבים ומפחיתים מתח. הם גם נמצאו כמסייעים בהתאוששות השרירים ובתנועתיות המפרק. זה יכול לשפר באופן ניכר את ההרגשה הכללית שלכם בתוך זמן קצר.

עיסוי שמתאים לכל אחד

עיסוי באבנים חמות הוא סוג של עיסוי העושה שימוש באבנים מחוממות להגברת זרימת הדם, שיפור זרימת הדם והגברת חילוף החומרים בשרירים. הוא משמש לעתים קרובות כחלופה לפיזיותרפיה או טיפול רפואי בכל הנוגע לשיכוך כאבים או הפחתת רמות הלחץ. בנוסף, אנשים רבים מאמינים שעיסויים באבנים חמות יכולים לעזור להתאוששות השרירים, ניידות המפרקים וחילוף החומרים בשרירים.

עיסוי באבנים חמות הוא סוג של עיסוי המשתמש באבנים חלקות ומחוממות כדי להגביר את זרימת הדם ולשחרר מתח. המטפל ישתמש לרוב באבן שטוחה אחת או שתיים גדולות המחוממות באמבט מים בטמפרטורה נמוכה. לאחר מכן המטפל ישפשף את האבנים על הגוף למשך כ-10 דקות, תוך שימת לב מיוחדת לאזורי כאב או מתח.

תשפרו את התחושה הכללית שלכם

עיסוי באבנים חמות משמש לרוב כחלק מטיפול ספא שלם, שכן ניתן לשלבו עם סוגי טיפולים נוספים כגון ארומתרפיה או רפלקסולוגיה. אם אתם רוצים לשפר את ההרגשה שלכם לאחר יום עבודה ארוך, אין ספק כי עיסוי באבנים חמות זה משהו שיהיה כדאי לכם לנסות ויוכל להוכיח את עצמו כבחירה מצוינת עבורכם במובן הזה.

לתיאום טיפול >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות לגבי בחירת חנות לציוד לחיות מחמד
האם אתה מחפש חנות אמינה לציוד לחיות מחמד אבל לא בטוח באילו גורמים לקחת בחשבון? במאמר זה, נסקור חמישה...
קרא עוד »
פבר 29, 2024
ניב נינבורג – במי מדובר בעצם?
ניב נינבורג זהו יזם אינטרנטי סדרתי אשר נחשב מאוד מוצלח וכזה שיודע להקדיש לכל פרויקט שלו את מלוא תשומת...
קרא עוד »
יול 28, 2022
כך תבחר טבעת אירוסין שבטוח תגרום לה להגיד כן
אין דבר יותר מרגש מאשר לראות שני בני זוג אשר נהנים להיות זה עם זה ואשר אוהבים זה את זה מאוד. כאשר...
קרא עוד »
יול 09, 2019