אלו סוגי אתרי קניות סיניים קיימים

המדריך הקצר, אלו סוגי אתרי קניות סיניים קיימים?

סין הפכה למעצמה בעקבות האתרי הקניות המקוונים שלה, כלומר ניתן לומר כי התפתחות הטכנולוגיה ורשת האינטרנט, גרמה לכך שרבים מהאנשים מבצעים קניות באינטרנט, ובמיוחד מסין, משום שהיא אחראית על הייצור של מרבית המוצרים, וקנייה של מוצרים עם מבחר גדול, ובעיקר גם מחירים זולים, עם זאת חשוב לציין כי כמו בכל אתר יש להבחין באיכות של המוצרים, ואת הספקים שמהם יש לקנות את המוצרים. ניתן לומר כי קיימים אתרי קניות סיניים רבים, שמוכרים מוצרים איכותיים וזולים. אבל המוצר לא תמיד מגיע בזמן, ולא תמיד אותו מוצר מהאתר, אז לכך, במדריך הקצר נבדוק אלו סוגי של אתרי קניות סיניים קיימים?

רשימת של אתרי קניות סיניים

  • אליאקספרס

זהו האתר הנפוץ ביותר לקניות בסין. היתרון באתר זה הוא בעצם, שהוא מזהה את המשמש, וקיימת גרסה של האתר בעברית, וכך לפי המדינה של האדם, האתר מפנה לו את הגרסה המתאימה. עוד יתרון של אתר אליאקספרס הוא בעצם, שהוא מציע לאנשים פרטיים מוצרים במחירי חיסול, לכן הישראלים אוהבים לקנות משם בעיקר מותגים במחירים זולים במיוחד ובאיכות, ראו דוגמא של מחיר עבור נעלי הרים north face.

  • STRAWBERRYENT

זהו אתר המונגש בעברית, ומכיל בעיקר מוצרים של בשמים. ניתן למצוא מחירים של בשמים זולים מאד במיוחד בארץ, וישנם הרבה אפשרויות תשלום, החל דרך פייפל ועד כרטיסי אשראי. לאתר יש מגוון רחב של קטגוריות הקשורים לטיפוח קוסמטיקה לנשים ולגברים בשמים ומוצרי איפור שונים.

  • Geekbuying

זהו אתר שאין לו אפשרות לשנות את השפה, אבל ניתן לקנות ממנו בהחלט מוצרים של מכשירים סלולריים, טלפונים ניידים ומטענים במחירים זולים במיוחד.

  • Gearbeat

זהו אתר המתמחה בעיקר במכירת מוצרים כמו מדפסות תלת ממד, טלפונים ניידים, טאבלטים, מוצרי אלקטרוניקה, שעונים חכמים.

  • Shain

אדם זה מתמחה בנישה מסוימת של ביגוד והוא מוכר של בגדים לנשים.

  • Surfeel

אתר זה מתמחה בנישה מסוימת, והיא בעיקר בתכשיטים מכל הסוגים במחירים זולים במיוחד.

  • Dresslily

גם אתר זה מתמחה בנישה מסוימת והוא באופנת נשים מידות גדולות.

לסיכום, קיימים עוד עשרות אתרי קניות סיניים המוכרים מגוון רחב של מוצרים, מכל מיני תחומים במחירים זולים במיוחד.

קבלו מידע צרכני בלינק https://zolpo.online/product-category/home

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם