למה פשוט לא לקנות מתנות מעלי אקספרס

מתנות מעלי אקספרס

מן הרגע בו לכולם כבר יש אינטרנט זמין שאליו הם מחוברים כל הזמן זו רק הייתה שאלה של זמן עד אשר תעלה ההבנה כי אפשר לעשות עסקים בזירה הזו של האינטרנט, ולאפשר לכולם לבצע רכישה של מבחר מתנות לאישה למשל בצורה מהירה ונוחה. יותר אתרים עלו לאוויר, והסקפטיות לגבי ההצלחה והנכונות של בני האדם להשאיר את פרטי כרטיס האשראי ולבצע רכישה מבלי לראות את הסוחר או את המוצר נעלמה עם יותר חברות שצצו ונעשו פופולאריות עם הזמן. אחת מאלה היא עלי אקספרס, ולפעמים דווקא צריכים להבין את החסרונות הגדולים שקיימים עבור רכישה דרכה.

מוצרים ללא תו תקן

אחת מן הבעיות היותר ידועות ומדוברות בכל הנוגע אל רכישה של מוצרים דרך אתר אינטרנט שנמצא לו אי שם בחו"ל היא העובדה כי המוצרים הללו לא עברו את העין הבוחנת של מכון התקנים הישראלי, דבר שהוא חשוב מאוד מבחינת תקני בטיחות ששומרים על המשתמשים מפני סכנה. כאשר רוכשים מוצרים שנרכשים בעלי אקספרס ואתרים דומי אליו צריכים לקחת בחשבון את האלמנט של הסכנה שאליו נחשפים עם מוצרים שלמעשה לא עברו שלל של בדיקות מאוד חשובות כמו הימצאות של רעלים, סכנת התלקחות וסכנה של קצר חשמלי.

מוצרים באיכות נמוכה

אף אחד לא ממש רוצה לחכות כל כך הרבה זמן עבור מוצר כמו מתנות ממותגות אשר תוך זמן קצר ייהרסו ולא יהיה בהן שימוש בכלל. רוב המוצרים אשר משווקים דרך הספקים בעלי אקספרס הם כאלה שאר מיוצרים במפעלים ברמה הכי ירודה שיכולה להיות, ובשל כך הם גם נמכרים בעלות לא גבוהה. מחיר מציאה הוא כזה שבא על חשבון משהו, וכאשר החנות נמצאת א שם מעבר לים, אי אפשר ממש לבדוק את איכות הסחורה או לדעת מה יתקבל בסופו של דבר.

זמן הגעה ארוך מידי

אם מסתכלים על זה בצורה די ריאלית, אף אחד לא ממש רוצה להמתין חודש ימים ואף יותר מכך עד להגעה של פריט אחד או יותר מכך. במיוחד כשאר אין ממש סיבה לחכות עם מבחר רחב של ספקים שכבר ערכו את כל הבדיקות עבור הלקוח ומספקים את הסחורה במהירות של כמה ימים ולא מעבר לכך.

קראו גם: רעיונות מקוריים למתנות למורים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
eSim בחו"ל – חסוך כסף והישאר מחובר!
eSims הם דרך פופולרית יותר ויותר להישאר מחובר בזמן נסיעה לחו"ל. באמצעות חיבור האינטרנט של הטלפון שלך, eSims...
קרא עוד »
נוב 26, 2022
שיעורי גיטרה
מחפשים מורה גיטרה שמתאים ליכולות שלכם? הכנו עבורכם מאמר מקיף בנושא, שייתן לכם את כל הכלים שאתם צריכים...
קרא עוד »
מרץ 23, 2021
ביטוח לעסקים – למה זה חשוב?
ביטוח לעסקים הוא סוג של ביטוח המגן על העסק מפני הפסדים כספיים עקב סיכונים מסוימים. ביטוח עסק חשוב לכל...
קרא עוד »
אוק 30, 2022