טיפולי צלוליט

נמאס לך מהצלוליט? יש לנו פתרון מוצלח עבורך

גם את מתמודדת עם עור במרקם תפוזי ומטריד? את חולמת להיפטר מהעור הלא יפה הזה, ולחזור ליהנות מעור חלק, מתוח ובריא? החלום הזה שלך בהחלט אפשרי ואת תוכלי להגשים אותו בקרוב. וזאת באמצעות כלים ייחודיים ושיטות מתקדמות לטיפול בתופעה זו. בואי וקראי על השיטה ועל הפתרון של הלגה רקנטי. מדובר על תהליך שכבר פתר למטופלות רבות את הבעיה ומאפשר להן לאהוב את עצמן ואת המראה שלהן.

מהו הפתרון של הלגה?

הפתרון שלה ייחודי והוא כולל שלושה שלבים. המטרה שניצבת מול עיניה הוא להביא לשינוי מהותי, כזה שיחזיק מעמד לאורך זמן לשביעות רצונה של המטופלת.

שלב ראשון – אבחון והתאמת תכנית טיפולית

בראשית התהליך תתקבל הלקוחה על ידי הצוות והעור שלה ייבדק. וזאת מתוך מטרה לקבוע מה מצב העור ואילו מאפיינים קיימים. בהתאם לכך יתאימו את התכנית הטיפולים הנכונה בה יטפלו בעור המחוספס, ויעודדו התפתחות של עור חדש וחלק.

שלב שני – טיפוח עצמי

בשלב השני יתאימו למטופלת את תכשירי הטיפוח המתאימים בהם היא תשתמש ברמה יומיומית, על מנת לשמור על ההישגים, ולהזין את העור שלה בכל חומרי ההזנה הנחוצים שיאפשרו התחדשות של תאי העור ומיצוק שלו במהלך התקופה הבאה.

שלב שלישי – תכנית תזונה ופעילות גופנית

כדי לשמור על התוצאות ועל הישגי הטיפול יתאימו לכל מטופלת תכנית אישית ומותאמת היטב. התכנית תכלול תפריט תזונה הולם שיאפשר לה לשמור על המשקל ועל הגזרה, כמו כן ייקבעו לה תכנית לפעילות תנועתית נכונה שתאפשר לה לשמור על ההישגים של הטיפולי צלוליט.

ומהי התוצאה?

כמו שאפשר לראות באתר של הלגה רקנטי, התוצאה של מכלול השלבים הללו היא עור חלק ורענן, כזה שמחמיא למטופלת ומאפשר לה לאהוב את עצמה. העור המתחדש משפר את ההרגשה ונותן תחושה של רעננות. זו דרך יעילה ומוצלחת לחדש את המראה שלך ולהראות צעירה יותר בכמה וכמה שנים. אכן, טיפול יעיל וממוקד שנועד להשיג הישגים, מצליח לקצור את ההצלחה המקווה. לא פלא שהלקוחות של הלגה ממליצות בכל פה ומדווחות על הצלחה רבה ועל תוצאות נהדרות!

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי נחשב לאחת הדמויות המוכרות והידועות ביותר בארץ. מדובר על אלוף משנה במילואים, בן 46, בעל עבר צבאי מרשים במיוחד. הוא שירת בתור מפקד

קרא עוד »