טיול לטנזניה

טיול לטנזניה – המדריך המלא

רוצים לטייל בתוך סרט טבע פלאי? טנזניה היא היעד המתאים ביותר לחובבי החיות, הספארי והטבע במלוא עוצמתו האפריקאית, טיול לטנזניה שהוא מרתק למשפחות ולכל הגילים. 

הנופים במדינה

טנזניה נמצאת בצדה המזרחי של יבשת אפריקה וגובלת באוקיינוס ההודי. היא כוללת בשטחה גם את האי זנזיבר וביחד הם מהווים חוויה מושלמת ומופלאה. הנוסעים לטייל בטנזניה לא ימצאו מרכזי קניות או מוזיאוני אומנות שקטים, בטנזניה רואים אריות שואגים, עדרי גנו שועטים, חופים קסומים ותרבויות חדשות ומרתקות. 

איך מטיילים בטנזניה?

הדרך הבטוחה ביותר לראות את טנזניה היא בטיול מאורגן או להרכב קבוצה משלכם, או לצאת כמה זוגות או משפחה עם מדריך פרטי. אפשר לשכור רכב המתאים לטיול בשטחי הספארי, הדבר החשוב ביותר הוא תכנון מקצועי. יש משמעות לטיול בספארי מבחינת שעות היום, פעילות החיות וזהירות משעות הערב. 

סמיכותה של טנזניה לקו המשווה מאפשרת מזג אויר נוח לאורך כל השנה ומזג האויר מחולק לתקופות גשומות, מרץ-יוני ואוקטובר-נובמבר, ותקופות יבשות, ינואר-פברואר ויוני עד אוקטובר. אין תקופה לא טובה לנסוע לטנזניה אך מומלץ להגיע בינואר-מרץ שאז מתרחשת עונת ההמלטות ואפשר לראות חיים נוצרים בשטח ואלפי גורים וולדים חדשים, או ביולי-ספטמבר שאז נודדות החיות בעדרים גדולים בחיפושן אחרי מקורות מים ואוכל. 

אל תפספסו 

טנזניה עמוסה בשמורות טבע ואסור לוותר על אף אחת מהן. סרנגטי, הספארי הגדול והמפורסם ביותר בו תוכלו לראות את כל חיות אפריקה בסביבתן הטבעית. הר קילימנג'רו, הגבוה בהרי אפריקה, במרכזו של יער הגשם המקיף אותו ופסגתו מכוסה שלג. זנזיבר, על נופיו הקסומים, מי הים הצלולים, החול הלבן. ובין כל אלה אל תוותרו בביקור בשבט המסאי שם תוכלו גם ללון ולהתארח בסגנון המסאים. 

צרו קשר עוד היום ל- Red Pinapple

אהבתם את המאמר? שתפו בין חברים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ייעוץ אישי לזוגיות בריאה

חזרתם הביתה מאוחר לאחר יום עבודה ארוך ומתיש במיוחד, וגיליתם כי בבית מחכה לכם תוהו ובוהו מוחלט – הילדים לפני מקלחות צופים בטלוויזיה, הבית מבולגן

קרא עוד »